Dantų protezų priežiūra – nėra sudėtinga

Dantų protezai šiuo metu dažnai vadinami viena geriausių prarastų dantų atkūrimo galimybių. Greta jų taip pat minimas ir implantavimas, tačiau pastarasis kainuoja kur kas brangiau, tad visiškai natūralu, kad būtent dantų protezavimas dažniausiai yra įvardijamas kaip geriausias pasirinkimas. Ir tokiu atveju, kai norisi gyventi sveikai, ir tokiu atveju, kai norisi džiaugtis funkcionaliais dantimis.

Dantų protezas džiugina ne tik estetika bei funkcionalumu, tačiau taip pat ir ilgaamžiškumu, paprasta priežiūra. Kuo daugiau bus žinoma apie tokių dirbtinių dantų galimybes – tuo bus paprasčiau suvokti, kodėl tai yra toks geras pasirinkimas ir tuo pačiu – kuri opcija labiausiai tinka Jūsų atveju.

Dantų protezavimo tipai

Priklausomai nuo poreikių, šiuo metu yra siūlomi kelių dantų protezų tipai, tad kiekvienas gali rinktis tą, kuris geriausiai atitinka jo poreikius.

Dažniausiai pasirenkami dantų protezavimo variantai yra:

  1. Dažniausiai pasirenkami dantų tilteliai bei karūnėlės.
  2. Galimi dantų protezai ant implantų.
  3. Taip pat ir dantų laminatės, kurios tinkamos tokiu atveju, kai reikia pagrinde sugrąžinti dantų patrauklumą.

Papildomo atskiro dėmesio yra verti dantų implantai. Tačiau jie kainuoja kur kas brangiau, tad daugeliui atrodo, kad protezavimas yra kur kas geresnis pasirinkimas. Tai yra visiškai tiesa. Ypač įvertinus tai, kad šiuo metu protezavimo galimybės tikrai labai džiuginančios ir galima džiaugtis puikiai atrodančiais bei funkcionaliais dantimis, kurie tarnaus visą gyvenimą.

Prižiūrimi kaip ir tikri dantys

Gana dažnai yra girdimas mitas, kad dantų protezai yra labai jautrūs ir kad jiems teks skirti labai daug dėmesio bei laiko, kad jie atrodytų puikiai bei tarnautų ilgai. Visgi, jie tikrai nėra reiklūs. Dantų protezai gali būti prižiūrimi taip pat kaip ir tikri dantys, tad svarbu yra pasinaudoti geros kokybės, pačiomis tinkamiausiomis priemonėmis, kurios leis džiaugtis patraukliai atrodančiais dirbtiniais dantimis. Dėl tinkamiausių priemonių pasirinkimo mes visada siūlome tartis su specialistais, kurie gali atsakyti į visus jums kylančius klausimus bei padėti rasti tokias valymo priemones, kurios leis kasdien prižiūrėti dantukus be jokio vargo. Ir jokio skirtumo, ar jie bus natūralūs, ar dirbtiniai.

Nereikia tikėti mitais

Žinoma, mitas susijęs su dantų priežiūra yra tikrai ne vienintelis. Taip pat dažnai tenka išgirsti, kad dantų protezavimas kaina (https://www.aik.lt/odontologija/dantu-implantu-protezavimas) yra labai didelė, tad geriau jau gyventi visai be dantų nei investuoti į juos. Visgi, kuo ilgiau dantys nebus atkuriami – tuo didesnė tikimybė, kad vėliau žmogus turės su sveikata daugiau problemų, kurių tvarkymas galiausiai bus brangesnis. Taip pat dažnai girdimas yra mitas, kad dantų protezai atrodo gana nenatūraliai. Tai irgi nėra tiesa. Šiuo metu protezavimo galimybės yra tikrai labai plačios, tad kiekvienas gali džiaugtis puikiai atrodančiais dantimis, kurie tarnaus jam visą gyvenimą. Taigi, netikėkite mitu, kad protezai – tik trumpam gyvenimui periodui. Tinkamai prižiūrimi jie tarnaus daugelį dešimčių metų.

Lyginama su implantavimu

Gana dažnai protezavimas yra lyginamas su implantavimu. Ši opcija taip pat yra gera, tik dažniausiai kainuoja kur kas brangiau, tad atmenama. Tuo tarpu dantų protezavimas ne toks brangus, tačiau lygiai tokios pat geros kokybės. Galima džiaugtis, kad dantys atrodo puikiai, jie bus funkcionalūs, tarnaus visą gyvenimą ir nebus reiklūs. Šiuo metu galimybės yra itin plačios, tad belieka kiekvienam rinktis variantą, kuris jo atveju tinka labiausiai.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top