AZIJOS SKONIAMS ATSISPIRTI SUNKU

Azijietiškas maistas, įskaitant desertus, populiarus visame pasaulyje. Platus skonių spektras, netikėčiausi deriniai ir kt. suteikia azijietiškiems skanėstams išskirtinį, su niekuo nesupainiojamą skonį, kurio neįmanoma pamiršti ir kuriuo nesinori dalintis net ir su geriausiu draugu. Lietuvoje taip pat galima mėgautis azijietiškais skanėstais ir tai padaryti yra visiškai paprasta. Jeigu sektumėte šią nuorodą: https://candypop.lt/k/azija/, patektumėte į iš Japonijos, Taivano, Kinijos ir kitų Azijos šalių kilusių skanėstų rojų, iš kurio pabėgti tikrai nenorėsite.

Japoniški sausainiai su saldžia paslaptimi

Nuo tada, kai 1979 m. buvo iškepta pirmoji japoniškų sausainių „Hello Panda“ partija, pasaulis tarsi išėjo iš proto nuo jų traškesio bei saldaus įdaro. Trapios tešlos kevalo trapumas bei saldaus vanilinio įdaro duetas sukuria nepamirštamą skonių derinį, kuris vilioja smaližius ir nepalieka abejingo net ir didžiausio saldumynų eksperto. Dieviškai skanūs sausainukai tinka ir kaip užkandis prie kavos, turint trumpą atokvėpio valandėlę darbe, ir kaip „kompanionas“ žiūrint filmą ar vykstant į tolimesnę kelionę.

Lazdelės POCKY – skanėstas, kurio pristatyti nereikia

Net ir tie, kurie save įvardija asmenimis, nemėgstančiais saldumynų, lazdeles POCKY kerta su malonumu. Šios biskvitinės lazdelės, priklausomai nuo rūšies, yra padengtos skirtingo skonio užpilais, kurie traškiosioms POCKY lazdelėms suteikia daugiau išraiškingų skonių: lazdelės su žaliąja arbata, pavyzdžiui, išsiskiria savo gaivumu, šokoladu dengtos lazdelės atskleidžia tobulą šokolado bei biskvito darną (beje, šokoladu dengtos POCKY lazdelės – pats pirmasis šių lazdelių variantas), mėlynių bei jogurto skonio užpildas, ragaujant minėtas lazdeles, mintimis nukelia į vasaros atostogas ir t. t.

Užkandis su pilno grūdo sausainiais KIKORI

Pirma mintis, užsukusi galvon, pamačius šokoladinius užkandžius KIKORI, neabejotinai yra ta, kad šie užkandžiai primena medžio kelmą. Matyt, tai įspėjimas prisėsti ir pasimėgauti akimirka, smaližiaujant pilno grūdo sausainių bei šokolado užkandukais. Kalciu ir kitomis žmogaus organizmui naudingomis medžiagomis praturtintas japoniškas užkandis nėra tinkamas asmenims, netoleruojantiems laktozės, tačiau visi kiti šiuo japonišku delikatesu gali mėgautis absoliučiai be jokios sąžinės graužaties.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top