Apie skėčius šiek tiek įdomiau

Jei reikėtų įvardyti būtiniausią rudens sezono atributą, kurį namie palikus lietingomis dienomis tikrai gali būti liūdna, koks variantas kaip mat jums šautų į galvą? Taip, net neabejojame, kad greitai supratote, jog kalbame apie skėčius! Tekste žemiau norime jus supažindinti su keturiais įdomiais faktais apie šiuos aksesuarus, kurių jūs galbūt nebūsite girdėję.

Skėčių atsiradimo istorija

Žodis „skėtis“ kilęs iš lotyniško žodžio „umbra“, kuris reiškia atspalvis arba šešėlis. Iš tiesų istorija mini pasakojimus, jog pirminė skėčio funkcija buvo apsauga nuo kaitrios saulės spindulių, ir tik po jis tapo naudojamas kaip apsauga nuo lietaus.

Dar egiptiečių skulptūrose ir senoviniuose piešiniuose randama vaizduojamų skėčių. Galima būtų teigti, kad tokie aksesuarai tikrai senas išradimas, skaičiuojantis daugiau nei keturis tūkstančių metų. Atrasti dokumentai ir piešiniai dokumentuoja, kad skėčiai buvo ganėtinai plačiai ir įvairiausiomis sąlygomis naudojami Kinijoje, Japonijoje, Graikijoje, Egipte, Asirijoje.

Kinija ir moterys

Istorikų manymu, būtent Kinijoje skėčiai buvo pradėti naudoti apsaugai nuo lietaus. Būtent kinai pirmieji popierinius lietsargius ėmėsi lakuoti ir vaškuoti, o tai leisdavo neperšlapti vaikščiojant po lietumi. Ilgą laiką pasaulio istorijoje skėčiai buvo moteriškas aksesuaras ir netgi buvo tapęs savotiškas moters grožio, elegancijos simbolis. Šie aksesuarai taip pat buvo siejami su mada ir aukštuomene.

Ne tik naudingas, tačiau ir originalus daiktas

Skėčiai su logotipuar įmonės verslo šūkiu gali tapti originalia rinkodaros priemone, padedančia didinti jūsų prekių ženklo žinomumą. Rinkdamiesi iš plataus pasirinkimo galite pradžiuginti verslo kolegas, darbuotojus arba savo ištikimiausias klientus.

Mechaniniai ir automatiniai, reversiniai skėčiai turi stiklo pluošto stipinus ir tvirtą rėmą. Negana to, kad yra kokybiškai pagaminti, tokie aksesuarai žymiai atsparesni vėjui dėl specialios „windproof“ technologijos. Skėčiuose su specialiu žibintuvėliu įmontuotiaštuoni balti LED žibintai ant kiekvieno stipino. Tai ne tik suteikia gražų šviesos efektą, bet ir paverčia jus matomus ir suteikia papildomo saugumo naktį.

Investavę į kūrybiškus sprendimus didinant savo verslo sėkmę, džiaugsitės padidėjusiu populiarumu ir augančios sėkmės kreive. Įdomūs sprendimai visada žadindavo žmonių smalsumą ir traukdavo dėmesį. Pasirinkę skėčius kaip produktus, kuriuos galite pažymėti konkrečiu logotipu, džiaukitės artėjančia sėkme.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top