Akumuliatoriai internetu – kaip neapsipirkti?

Automobilių prekės tiek parduotuvėse, tiek internetinėje erdvėje dažnam vairuotojui gali susukti galvą. Vis tik, kai perkami akumuliatoriai internetu, tereikia žinoti kelis esminius principus. Juos gali padėti suvokti šalies mokslininkų atlikti tyrimai.

Akumuliatoriai internetu – būdas sutaupyti

Universiteto laboratorijose išmatavus 5 skirtingų gamyklų akumuliatorių parametrus išaiškėjo: visos šios prekės su gana menka paklaida atitiks gamintojų įvardijamus rodmenis. Labai tikėtina, jog prietaisais fiksuotus starterinės srovės ar talpų menkai pastebimus skirtumus lemdavo skirtingas baterijų įkrovimo laikas bei sandėliavimas. Visgi visais tokiais atvejais akumuliatoriai buvo galutinai parengti dirbti savo darbą.

Produktų vadybininkai, viešai atsiliepdami apie akumuliatorių ypatybes, atkreipia dėmesį, jog kokybiška naujutėlaitė baterija, taisyklingai įmontuojama į transporto priemonės elektros sistemą, dirbdama generatoriui pasieks gamintojo įvardijamą startinę srovę, kai eksploatavimo pradžioje buvo fiksuotas menkesnis amperažas. Visgi, tuomet kai automobilyje įmontuotas kitokios talpos akumuliatorius negu būdavo numatyta automobilių konstruktorių, generatorius jų niekuomet visiškai nepakraus. Šiuo atveju yra privalu kas kelis mėnesius (ypatingai šaltesniu metų laiku) įvertinti dar kartą bateriją, pasirūpinant jos papildomu krovimu. Akumuliatoriai internetu taip pat reikalauja analogiškos priežiūros.

Tiek mokslininkai, tiek automobilių prekyba užsiimantys pastebėjo, jog akumuliatorių gamykliniai brokai neretai paaiškės per kelis mėnesius nuo to momento, kai jie pradedami naudoti. Tuomet, kai baterija „numiršta“ praėjus vos šešiems mėnesiams, kone visais atvejais tai nulemdavo nederamas akumuliatoriaus naudojimas bei automobilio elektros įrenginių gedimas: neužtektinai gera generatoriaus darbinė veikla ir energijos nutekėjimai. Objektyviausios priežastys – amžius ar užvedimų ciklo skaičius – sudarys vos dešimt proc. visų tokių atvejų, priversiančių dairytis kito akumuliatoriaus. Pastebima, kad apie 90 procentų gedimų paprastai įvyktų dėl nenuovokos bei padarytos klaidos. Akumuliatoriai internetu įsigyti savaime taip pat neapsaugos nuo visų galimų klaidų.

Rasti visus atsakymus į tai. kuo skirsis automobilininkams labiau žinomi brangesni ar ką tik rinkoje atsidūrę, dažniausiu atveju mažiau kainuojantys analogai, kad akumuliatoriai internetu gali padėti net tai, jog nemenka dalis kitais prekių ženklais pažymėtų akumuliatorių pagaminti tokioje pačioje gamykloje, pagal analogiškas technologijas, pasitelkiant tokias pat medžiagas. Pavyzdžiui, „Bosch“ ar AD būna gaminami tokioje pačioje vietovėje, skirsis tik jų kainos ir pardavėjo suteikiamos garantijos laikas. Akumuliatoriai internetu taipogi garantuoja vienodas galimybes tikėtis garantijos.

Žieminės padangos akcija

Ne šiai sau yra sakoma, kad žiemai ruošti reikia jau pradėti vasarą. Tai puikiai žino tausojantys laiką ir taupantys pinigus. Žieminės padangos akcija rėkia, bet tai ne visada gali būti tiesa. Internetu palyginus skirtingų gamintojų prekes netrukus paaiškės, kad pigiausią variantą galima įsigyti vienoje ir toje pačioje internetinėje parduotuvėje. Taip yra dėl to, kad garsios parduotuvės, gali pasigirti dideliu pardavimų mastu ir leisti palepinti savo klientus geromis akcijomis. To nepasakysi apie mažesnius jų konkurentus.

Ziemines padangos akcija paprastai nesumeluos. Tapus lojaliu klientu bus galima automobilių prekėmis kaskart pasirūpinti, prispyrus tokiam reikalui.

Universalios padangos tikrai nebus labai išmintingas sprendimas ne tik žiemai, bet ir vasarai. Visgi tokių universalių padangų eksploatavimas žiemą yra nepalyginamai didesnė blogybė, nes važiuojant ant apsnigtos kelio dangos ar ledo, šios padangos savo stabdymo bei manevravimo savybėms nei kiek neprilygtų žieminėms padangoms. Apie universalius padangų pirkimus būtų realu svarstyti nebent tokiais atvejais, kuomet vairuotojai atėjus žiemai nesiruošia važinėti kasdien: automobilį žadama naudoti konkrečiai tik miesto ribose ir pasitaikius puikioms oro sąlygoms, kuomet nebūna itin šalta, nesninga, keliai gerai valomi ir nepasidengę ledu.

Žiemos metu universalios padangos paprastai būna nelinkusios sukietėti, truputį reaguotų į žemą temperatūrą, tarkim, kai važiuojamu šlapiu asfaltu, tuomet šiomis sąlygomis gal šiek tiek būtų pateisinamas šių padangų naudojimas, nors realiomis žiemos sąlygomis tai būtų ne geras pasirinkimas.

Jei ruošiamasi įsigyti dygliuotas padangas, nepaprastai svarbu suvokti, kad daugelyje ES valstybių, tarkim, kaimyninėje Lenkijoje, uždrausta jas naudoti. Tai reiškia, kad jei planuojama apkeliauti savo transporto priemone už šalies sienos – dygliuotų padangų geriau būtų visiškai atsisakyti. Žiemos padangos akcija padės apisirūpinti reikiamomis automobilių prekėmis, per daug neištuštinus savo piniginių.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top