Sportuoju ir augu

Nuo birželio 5 d. Gelvonų gimnazijos pradinukai vykdė projektą „Sportuoju ir augu“, finansuojamą Širvintų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos.

Birželio 6 d. visi pradinukai išvyko prie Širvintos upės į Širvintų miesto paplūdimį. Pirmiausiai vaikai pasivaikščiojo po Širvių parką. Apžiūrėjo naujas ir jau matytas briedžių skulptūras. Paskui pramogavo žaidimų aikštelėje: suposi hamakuose, sūpynėse, braidė paplūdimyje, rinko moliuskų geldeles, lenktyniavo, žaidė tinklinį.

Birželio 7 d. 1-4 klasių mokiniai išsiruošė į žygį, kurio tikslas – Žirgų namai „Papieviais“, esantys Zubelių kaime. Kelias buvo netrumpas, nes mokinukai net 5 km ėjo pėsčiomis, buvo nauja patirtis. Berniukai ir mergaitės lengvai pavargo, sušilo.

Birželio 8 d. projekto „Sportuoju ir augu“ dalyviai vyko į Anykščius. Nuo Puntuko prasidėjęs ir medžių viršūnėmis vinguriuojantis Medžių lajų takas tęsiasi 300 m ir kyla aukštyn, kol pasiekia 21 m. O tada reikėjo įlipti į 35 m aukščio apžvalgos bokštą. Vaikai iš tokio aukščio stebėjo apdainuotą Anykščių šilelį. Pasigrožėjo Šventosios upės vingiais.

Paskui atvykome į Anykščių Dainuvos nuotykių slėnį. Tai neįtikėtinai smagiai bauginančios trasos. Čia mūsų pradinukai privalėjo įveikti aukščio baimę, įtempti savo raumenukus ir įveikti 3 trasas.

Paskutinę projekto dieną užbaigėme smagiais sportiniais žaidimais. Pradinukai žaidė senovinius žaidimus, kuriuos pasiūlė jų tėveliai ir mamos. Vaikai svaidė skraidančią lėkštę, žaidė „karštą bulvę“.

Baigiantis žaidimams gimnazijos direktorė apdovanojo visus projekto dalyvius medaliais. Galima teigti, kad projekto tikslas buvo pasiektas. Mokiniams buvo suteiktos galimybės pajudėti, susipažinti su sveikos gyvensenos ypatumais. Į projekto veiklą įsitraukė įvairaus amžiaus mokiniai.

Gelvonų gimnazijos informacija

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite birželio 23 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top