Moterys vis labiau rūpinasi savo sveikata

Praėjusį penktadienį krūties vėžio prevencijos projekto NEDELSK „Rožinio kaspino“ autobusėlis (komanda: gydytoja Jelena Kubickaja, NEDELSK koordinatorė Beata Krapikaitė ir vairuotojas Egidijus Visockis) buvo atvykęs į Širvintas. Nuo 9.30 val. iki 13.30 val. patikros vyko Širvintose, Sveikatos centre. Popiet nuo 15 val. iki 19 val. moterys buvo tikrinamos Alionyse prie seniūnijos.

Projekto vykdymo mūsų rajone iniciatorė ir organizatorė – Širvintų moterų klubo „Jums“ pirmininkė, NEDELSK gerosios valios ambasadorė Laima Dorofejevaitė – džiaugiasi, kad kasmet rajono moterys vis daugiau dėmesio skiria savo sveikatai. Štai ir šį kartą buvo patikrintos 134 moterys. Rasta gerybinių pokyčių. Moterims patarta nuodugniau išsitirti specializuotose įstaigose.

– Patirtis parodė, kad vis dėlto geriau, kai moterys būdavo iš anksto registruojamos, nes šįkart kai kurioms „gyvoje eilėje“ teko laukti daugiau kaip pusdienį, o vėliau atėjusios nebuvo patikrintos, – sako Laima Dorofejevaitė. – Dalis moterų važiavo į Alionis. Susirinkusios moterys pageidavo, kad kitais metais vėl būtų grįžta prie išankstinės registravimo tvarkos. Beje, dėl pernai kilusio pasipiktinimo, kad iš anksto registruojamos tik „atrinktos“ moterys, šiemet buvo pabandyta leisti formuotis „gyvai eilei“, tačiau pačios moterys pripažino, kad taip negerai.

Moterų patikra – viena iš Širvintų moterų klubo „Jums“ vykdomo projekto „Mylėk save ir nedelsk dėl savęs“ dalių. Pagrindinis projekto rėmėjas Širvintų savivaldybė. Vykdant projektą bus organizuojama nemažai įvairių akcijų, kurių metu moterims bus primenama, kad jos neprarastų budrumo, tikrintųsi sveikatą.

„Rožinio kaspino“ akcijos metu per 6 metus Širvintų rajone pasitikrino beveik tūkstantis moterų. Pusę išlaidų padengta projekto lėšomis, kitą pusę finansavo NEDELSK organizatoriai.

– Nuoširdžiai dėkojame šios akcijos iniciatorei Agnei Zuokienei, Širvintų sveikatos centro kolektyvui, kuris sudarė patikrai geras sąlygas, Alionių seniūnijos darbuotojams, rajono Savivaldybei,- sako Laima Dorofejevaitė. – Atsiprašome tų moterų, kurios nespėjo pasitikrinti. Savo veiklą, vykdydamos krūties vėžio prevencijos projektą, tęsime ir kitais metais, tad vėl kviesime moteris tikrintis.

Aldona Bareckienė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

7 Atsakymai į “Moterys vis labiau rūpinasi savo sveikata”

 1. rawley parašė:

  well done, VANESSA MINNILLO NUDE, 63610,

 2. KTIYeChmbgfzZ parašė:

  doors.txt;5;10

 3. RVZzutsvAItR parašė:

  doors.txt;5;10

 4. DHVbhMuYmXjjbsppUg parašė:

  doors.txt;5;10

 5. cbXNhUCgzjChrHafa parašė:

  doors.txt;5;10

 6. gabi69 parašė:

  Laima Dorofejevaitė-šaunuolė,teisinga moteriškė,rūpinasi rajono moterimis.Skelbimas kad bus sveikatos patikrinimas buvo laikraštyje“Širvintų kraštas“,taip pat mieste skelbimų lentoje,poliklinikoje buvo paskelbta.

 7. nezinanti parašė:

  o as net nezinojau 🙁 kodel nebuvo informuojama? o gal tik iki manes informacija nedaejo?

Comments are closed.

scroll to top
+