MES VĖL TURIME PUIKIŲ ŽINIŲ MŪSŲ PACIENTAMS!

Širvintų rajono savivaldybės sveikatos centre sudaromos išskirtinės sąlygos moterims be eilių atlikti mamogramas ir kaulų mineralinio tankio tyrimus modernia densitometrijos įranga DEXA. Jums tereikia kreiptis į savo šeimos gydytoją arba slaugytoją, kurios išrašys siuntimus ir iš karto užregistruos ištyrimui Jums patogiu laiku.

MAMOGRAMA yra jūsų krūtų rentgeno vaizdas. Jis gali būti naudojamas krūties vėžio atrankai arba diagnostikos tikslais, pavyzdžiui, norint ištirti simptomus ar neįprastus kito vaizdo tyrimo rezultatus.

KAULŲ MINERALINIO TANKIO (DEXA) TYRIMAS – vienas iš geriausių tyrimų osteoporozės nustatymui. Osteoporozė yra būdinga pomenopauzinio amžiaus moterims, bet gali pasitaikyti ir vyrams. Šis tyrimas yra taip pat efektyvus gydymo nuo osteoporozės ir kitų ligų, sukeliančių kaulo retėjimą, poveikiui stebėti.

DEXA kaulų tyrimas yra paprastas, greitas ir tai neinvazinė procedūra.

Mūsų sveikatos centre nuo 2024-06-03 pradėtos teikti Dienos chirurgijos paslaugos.

Dienos chirurgijos paslauga – planinė asmens sveikatos priežiūros paslauga, suteikiama paciento atvykimo į ASPĮ dieną, t. y. pacientui atvykus į ASPĮ jam atliekama gydomoji ir (ar) diagnostinė intervencinė procedūra ir kai po atliktos procedūros pacientas atgauna sąmonę, apsauginius refleksus ir stabilizuojasi jo organizmo gyvybinės funkcijos, jis tą pačią dieną išrašomas iš ASPĮ.

MUMS RŪPI JŪSŲ SVEIKATA

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

scroll to top