Kviečiame pasirašyti peticiją už Širvintų ligoninės išsaugojimą!

Dirba iniciatyvinė grupė dėl Širvintų ligoninės išsaugojimo. Iš kairės: Nijolė Vasiliauskienė, Aldona Beliakova, Daiva Puzinienė, Inga Vaickienė, Marija Gudonienė ir Remigijus Bonikatas.
Dirba iniciatyvinė grupė dėl Širvintų ligoninės išsaugojimo. Iš kairės: Nijolė Vasiliauskienė, Aldona Beliakova, Daiva Puzinienė, Inga Vaickienė, Marija Gudonienė ir Remigijus Bonikatas.

Galima pasirašyti ir elektroniniu būdu. Čia rasite peticijos nuorodą.

Pastaruoju metu viešojoje erdvėje vis pasikartoja pranešimai apie tai, kad ketinama pertvarkyti ar net visai atsisakyti mažųjų rajoninių ligoninių. Tokie pareiškimai iš Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos lūpų kiekvieną kartą sukelia žmonių susirūpinimą.

Nuo 2007 m. esu Širvintų rajono savivaldybės tarybos narė, nuoširdžiai ir atsakingai atstovauju Širvintų rajono gyventojams. Pati esu patyrusi ir iš susitikimų su rajono žmonėmis žinau, kokia svarbi ir reikalinga yra vietoje veikianti sveikatos priežiūros įstaiga, ypač, kai prireikia skubios pagalbos.

Paskutiniais metais Širvintų rajono savivaldybės vadovės ir valdančioji koalicija daug pastangų įdėjo siekdama išsaugoti sunkioje finansinėje padėtyje esančią VšĮ Širvintų ligoninę. Mano nuomone, atsakingiems šalies pareigūnams, Seimo nariams, Sveikatos apsaugos ministrui būtina parodyti, kad ligoninės išsaugojimo klausimu žmonės yra vieningi. Kad gyventojų, kuriems reikalinga vietoje veikianti sveikatos įstaiga yra daug.

Todėl susibūrėme į iniciatyvinę grupę, kurią sudaro Tarybos nariai Daiva Puzinienė, Remigijus Bonikatas ir VšĮ Širvintų ligoninės atstovai Nijolė Vasiliauskienė, Aldona Beliakova, asociacijos Širvintų miesto bendruomenės „Mūsų Širvintos“ pirmininkė Inga Vaickienė ir parengėme peticiją.

Labai kviečiame Širvintų rajono žmones, Širvintų ligoninės darbuotojus, pacientus pasirašyti po šia peticija, kurią įsipareigojame perduoti žemiau išvardintiems atsakingiems šalies valdžios atstovams.

Marija Gudonienė
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narė

——————

Lietuvos Respublikos Seimui
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkui Ramūnui Karbauskiui
Lietuvos Respublikos Vyriausybei
Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai

PETICIJA

Už Širvintų ligoninės išsaugojimą

Viešojoje erdvėje jau metus nuolat pasirodantys pranešimai apie ketinimus pertvarkyti arba visiškai uždaryti mažąsias rajonų ligonines, kelia didelę sumaištį.

Esame patenkinti mūsų rajono įstaigoje teikiamomis paslaugomis, nuoširdžiu ir atsidavusiu medicinos personalu. Vietoje teikiamos paslaugos yra tiesiogiai susijusios su Širvintų rajono gyventojų sveikata ir netgi gyvybe, jos yra labai reikalingos ir būtinos. Širvintų rajone didesnė gyventojų dalis gyvena kaimiškose vietovėse, todėl nuvažiuoti į Vilniaus ar Ukmergės gydymo įstaigas daugelis negali ir dėl finansinių priežasčių.

Manome, kad vieši pareiškimai apie galimą mažųjų ligoninių, tarp jų – ir Širvintų – uždarymą daro neigiamą įtaką stengiantis pritraukti ir / ar išlaikyti jaunus medikus, mažina žmonių pasitikėjimą ir pačiomis įstaigomis, ir šalies valdžios atstovais.
Todėl, mes, žemiau pasirašę Širvintų rajono gyventojai, kreipiamės į Lietuvos Respublikos Seimą, Vyriausybę, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininką Ramūną Karbauskį, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministrą Aurelijų Verygą, prašydami išsaugoti VšĮ Širvintų ligoninę ir visas šiuo metu joje teikiamas paslaugas.

———————————–

Informuojame, kad rajono gyventojai po šia peticija gali pasirašyti pas iniciatyvinės grupės narius, taip pat Širvintų knygyne, Seniūnijų administracijose ir visuose Širvintų I. Šeiniaus viešosios bibliotekos filialuose.

Norintys pasirašyti peticiją el. būdu,

tai gali padaryti paspaudę šią nuorodą

Pasirašę nepamirškite pasitikrinti el. pašto ir aktyvuoti atsiųstą nuorodą, kad Jūsų balsas būtų įtrauktas!

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

65 Atsakymai į “Kviečiame pasirašyti peticiją už Širvintų ligoninės išsaugojimą!”

 1. petrauckiene parašė:

  Ligonine labai reikalinga. Pasirasiau.

 2. nijole parašė:

  Fantastiškai viskas apgalvota, puikus sumanymas, aciu sventės kūrėjams, merei ir Kultūros centrui.

 3. Elena parašė:

  smagu

 4. tadas parašė:

  suzavetas kaledinemis sirvintomis, tobula, aciu merei ir komandai uz dovanojama grozi, tikra sventine nuotaika

 5. laima parašė:

  Delfyje vien pagros Širvintu eglei. Šaunuolė mere, kiek ji idėjų daug turi.

 6. ir dar parašė:

  Būtinai balsuosime už Pinskuvienės komitetą! Puiki komanda!

 7. mirabela parašė:

  Traukinukas fantastiškas!

 8. rekordas parašė:

  Aš manau, kad po tiekos darbų, po tokiosgražios šventės gerbiamos merės komanda naujoje taryboje gaus 15 vietų mažiausiai.

 9. PASKUTINEI parašė:

  Ponia, ar jūs vakar fotografavote stendą?

 10. Ulam-ba-torui parašė:

  Ką nors protingai pasakyti yra sunku, bet dar sunkiau yra protingai patylėti.

 11. ūlam-ba-to-r parašė:

  Kiek visokiu dabar svenciu, sitiek ivykiu, veiksmas vyksta visur, darbai dirbami, man net neramu, ar šmeižikai spės visur aplakstyti ir viską apsmeizt?

 12. cia ne i tema parašė:

  Nuostabiai atrodo mūsų eglutė.

 13. egle parašė:

  Bet kokios minios zmoniu prie egles ohoooooooooooooo

 14. paskutinei parašė:

  Kodel birbynes nesiklausote? Vis knieti cia paskaitineti?

 15. to vijolai parašė:

  Geriau apykreivė eglė, bet natūrali, bei žmonės laimingi.

 16. vijola parašė:

  O man liūdna pasidarė prie nuostabios Širvintų eglės. Pagalvojau, negi paskutinį kartą galėsime pasidžiaugti tokiu grožiu, nes atėjęs naujasis merės tikrai apie žmones negalvos ir tokios gražios šventės nebesurengs. Bus kaip anskčiau ant lauko pliko viena eglelė apykreivė likus.

 17. to nuomonei parašė:

  Poezijos vakaras – diedlis akių dūmimas. Jis skirtas pėdoms užmėtyti. Visas įdomumas ir jūsų minimas suvažiavimas vyks Kiaukliuose. Dalyvaus net Karbauskis

 18. birutei parašė:

  viena ausim girdejau, kad bilietus i kaire desine bando dalinti

 19. birute parašė:

  ejau pro sali, tai girdejau kalbant, kad nelabai kas nori tos poezijos skaityti, tai visaip kviecia, ragina, visokiu lengvatu musu skaidruoliai zada

 20. ha parašė:

  skundikai nei s i egles svente, skundikai eiles skaitys pakalnutes renginy 🙂

 21. Giedrius parašė:

  idomu skundikai ir smeizejai isdris viesai i zmones iseiti per egles iziebima??? o musu kandidote Anucka vel po paranke su seimo kaledu seneliu vaikscios ie=r bandys pasireklamyt? o zmona ir vyras leidzia taip?

 22. H. parašė:

  O merė irgi mūsų ligoninėje gydosi? Ar per prasta?

 23. to Nuomone parašė:

  Nepudrinkite kitiems smegenu, o geriau pasipudruokite sau veida ir ruoskites rytdienos partijos „suvaziavimui“ po poezijos ir birbynes veliava.

 24. Nuomonė parašė:

  Tam, kuris ne bukas, tik kitus bukais vadina, dar kartą sakau, kad su bronchitais, gripais , plaučių uždegimais ( visom tom ligom teko sirgti) į ligoninę niekas neguldo, o gydo ambulatoriškai.
  Jeigu ligoninė reikalinga tik kaip darbo vietos viduriniam medicinos personalui, tai vaistus susileisti ir lašelinę pastatyti gali ir poliklinikoje.
  O dėl specialistų, tai liūdna ir bus dar liūdniau.
  Juk ir dabar ligoninėje dirba gydytojai internai, kurie dar negali savarankiškai dirbti, bet dirba. Ir dirba todėl, kad nėra kam dirbti. Tai kas toliau?

 25. paskutiniam parašė:

  Mielas Petrai, nekišk mamyčių ten, kur nereikia. Čia opozicionierių arkliukas visur kišti mamytes. Jus irgi mamytės pagimdė, todėl spekuliuoti mamyčių vardu nederėtų.

Comments are closed.

scroll to top
+