Ko nepadarė kiti, padarė 4 moterys

Ko nepadarė kiti, padarė 4 moterys
Širvintų ligoninės vidaus ligų skyriaus aplinka kėlė siaubą tiek rajono vadovams, tiek jame gulintiems pacientams, lankytojams. Šiurpino neatmenamus laikus liudijanti aplinka, neremontuotos palatos, sanitariniai mazgai. Neūkiškumą puikiai iliustruoti galėjo net metalinės, tarybinius laikus primenančios šiukšliadėžės…
Balandžio mėnesį rajono Savivaldybės Tarybai priėmus sprendimą, buvo nutraukta patalpų nuomos sutartis su UAB „Socialiniai ir sveikatos projektai“, kuriai suremontuotos 1-ojo aukšto patalpos (372,50 kv. m) 2009 metais buvo išnuomotos už juokingai mažą įkainį. Rajono vadovių įpareigojimu laikinai Širvintų ligoninės direktoriaus pareigas einantis Vidmantas Eigėlis į šias kur kas labiau sveikatos priežiūros paslaugų veiklai tinkančias patalpas perkėlė vidaus ligų skyrių. „Pagarba žmogui – tai svarbiausia, ką turime parodyti ir padaryti dėl Širvintų ligoninėje besigydančių pacientų. Dėkoju Tarybos valdančiosios koalicijos nariams už tai, kad palaikė mano idėją ir nepabūgo priimti sprendimą nutraukti vienai šaliai itin palankią nuomos sutartį su UAB „Socialiniai ir sveikatos projektai“. Niekam nėra paslaptis, jog ši įmonė yra tiesiogiai susijusi su įtakingu konservatoriumi, buvusiu Vilniaus meru Raimundu Alekna. Po ilgų diskusijų dauguma Tarybos narių sutiko, kad Širvintų rajono žmonės, ligoninės pacientai turi gydytis normaliose patalpose. Daugybę metų nebuvo daroma nieko. Didžiuliai pinigai sumokėti už strategijas, o žmonės gulėjo palatose su kiaurais mediniais langais, nudrengtomis sienomis, dvokiančiais sanitariniais mazgais. Dėkoju laikinai paskirtam ligoninės direktoriui Vidmantui Eigėliui už tai, kad su paskirta užduotimi puikiai susitvarkė. Tai parodo, kad jei žmogui patikėtos vadovo pareigos, dirbti ir stengtis yra privaloma, o ne vien gauti atlyginimą ir tyliai sėdėti šiltoje vietoje,“ – sakė gegužės 19 dieną naujojo vidaus ligų skyriaus atidarymo metu merė Živilė Pinskuvienė.
Darbai tęsiami: trečiojo aukšto patalpos, kuriose iki šiol veikė vidaus ligų skyrius, laikinai uždarytos. Jas suremontavus, bus teikiamos geriatrijos paslaugos.
„Širvintų krašto“ informacija
Tokioje aplinkoje iki šiol buvo gydomi ligoniai.
Ne veltui sakoma, kad ir aplinka padeda žmogui išgyti….
Naujojo vidaus ligų skyriaus atidarymas
Rajono vadovės ir medikai džiaugiasi, kad labai pagerės pacientų gydymo sąlygos

Rajono vadovės ir medikai džiaugiasi, kad labai pagerės pacientų gydymo sąlygos

Širvintų ligoninės vidaus ligų skyriaus aplinka kėlė siaubą tiek rajono vadovams, tiek jame gulintiems pacientams, lankytojams. Šiurpino neatmenamus laikus liudijanti aplinka, neremontuotos palatos, sanitariniai mazgai. Neūkiškumą puikiai iliustruoti galėjo net metalinės, tarybinius laikus primenančios šiukšliadėžės…

Balandžio mėnesį rajono Savivaldybės Tarybai priėmus sprendimą, buvo nutraukta patalpų nuomos sutartis su UAB „Socialiniai ir sveikatos projektai“, kuriai suremontuotos 1-ojo aukšto patalpos (372,50 kv. m) 2009 metais buvo išnuomotos už juokingai mažą įkainį. Rajono vadovių įpareigojimu laikinai Širvintų ligoninės direktoriaus pareigas einantis Vidmantas Eigėlis į šias kur kas labiau sveikatos priežiūros paslaugų veiklai tinkančias patalpas perkėlė vidaus ligų skyrių. „Pagarba žmogui – tai svarbiausia, ką turime parodyti ir padaryti dėl Širvintų ligoninėje besigydančių pacientų. Dėkoju Tarybos valdančiosios koalicijos nariams už tai, kad palaikė mano idėją ir nepabūgo priimti sprendimą nutraukti vienai šaliai itin palankią nuomos sutartį su UAB „Socialiniai ir sveikatos projektai“. Niekam nėra paslaptis, jog ši įmonė yra tiesiogiai susijusi su įtakingu konservatoriumi, buvusiu Vilniaus meru Raimundu Alekna. Po ilgų diskusijų dauguma Tarybos narių sutiko, kad Širvintų rajono žmonės, ligoninės pacientai turi gydytis normaliose patalpose. Daugybę metų nebuvo daroma nieko. Didžiuliai pinigai sumokėti už strategijas, o žmonės gulėjo palatose su kiaurais mediniais langais, nudrengtomis sienomis, dvokiančiais sanitariniais mazgais. Dėkoju laikinai paskirtam ligoninės direktoriui Vidmantui Eigėliui už tai, kad su užduotimi puikiai susitvarkė. Tai parodo, kad jei žmogui patikėtos vadovo pareigos, dirbti ir stengtis yra privaloma, o ne vien gauti atlyginimą ir tyliai sėdėti šiltoje vietoje,“ – sakė gegužės 19 dieną naujojo vidaus ligų skyriaus atidarymo metu merė Živilė Pinskuvienė.

Tokioje aplinkoje iki šiol buvo gydomi ligoniai.

Tokioje aplinkoje iki šiol buvo gydomi ligoniai.

Šviesios ir jaukios naujosios palatos

Šviesios ir jaukios naujosios palatos

Darbai tęsiami: trečiojo aukšto patalpos, kuriose iki šiol veikė vidaus ligų skyrius, laikinai uždarytos. Jas suremontavus, bus teikiamos geriatrijos paslaugos.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

25 Atsakymai į “Ko nepadarė kiti, padarė 4 moterys”

 1. O parašė:

  Tai nesuprantu, tai kas šitoj špitolėj gydo? Ar tas žilstelėjęs chirurgas? Jau ir terapeutu įsikūnijo per kelis mėn 🙂 Turbūt geresnio gydymo pacientai neras ant visos Lietuvos 🙂

 2. stasele parašė:

  Sveikinu

 3. Anonimas parašė:

  Iškvietimo mygtukai neveike III aukste, o be to nebuvo ka ten kviesti

 4. Pacientė 2 parašė:

  Aš norėčiau senojoje palatoje gydytis ! Pacientas visada teisus !!!

 5. Pacientė parašė:

  Pažiūrėjus į nuotrauką galima įtarti, kad tokioje jaukioje palatoje gali buti neramu, nes iškvietimo mygtuko nėra arba jis netilpo į nuotrauką. Arba jis yra, bet, kad jį paspausti būsi priverstas išlipti iš lovos ir su džiaugsmu paspausti. Šviesi palata bus tik vasarą. Skubėkite, nes prie lovos lempos nesimato…Žodžiu, nežina kur nuves vingiuoti šaligatviai. Kyla klausimas: kam reikalingi tie vingiai?

 6. adalina parašė:

  Zmones kalba, kad ten dabar labai grazu ir gerai.

 7. vilmantas parašė:

  viskas juda i prieki,kai kas pamazu kai kas greiciau ,svarbu juda ir kaip matome i gera.

 8. laima parašė:

  matyt labai šiltos biurokratinės vietelės buvo , jei reikėtų arti juodai tai neverktų o spjautų. Iki kokio žemo lygio reikia kristi kad teistis dėl darbo . Yra tų darbų rimtai dirbančiam žmogui , o jei buvo dykaduoniavimo šilta kėdė , tada tokiems jos labai gaila. Kodėl tarp ariančių darbininkų to nėra ? Nes darbininkas turi orumo , spjaus ir pasakys : še tau kastuvas ir pats ark. Prisiveisė tinginių Lietuvoje , nes pyktis ima kai į šiltą Grindos vadovo vietelę pretenduoja net 70 ne dirbti , tačiau vadovauti norinčių. Nepriimti atgal šių šiltų vietelių veikėjų , tegu eina juodą darbą padirba o ne atgal per teismus į dykaduonių kėdes veržiasi. Šlykštu .

 9. laima parašė:

  ROTACIJA TURI VYKTI PASTOVIAI… Kitaip, iš biudžeto finansuojamose įstaigose vyksta IŠSIGIMIMO REIŠKINIAI: atsiranda nepakeičiamų „specialistų“ luomas ir giminių klanai. Net manau, kad turėtų būti nustatytos „patirties“ lubos- iki 5 metų. O toliau, jei jau labai „kietas“, tai be problemų susirasi darbą privačiame sektoriuje. Niekas juk netrukdo ir savo verslą susikurti…

 10. laima parašė:

  sirvintos daug metu tik vegetavo apaugdamos pelesiais ir kerpemis…na o dabar daug geru darbu daro naujoji valdzia……ko nepasakysi a[pie buvusiuosius tik sedejo siltose vietelese…………..

 11. dobiliena parašė:

  Man labaiusiai patiko sios dienos posedzio iraso pabaiga. Gerai merė ten suvartė.

 12. spurgai parašė:

  Beviltiška 🙁 ;(

 13. to spurga parašė:

  taip išguit iš ligonines kyšininkavimą ir gydytojus – bus tvarka

 14. spurga parašė:

  beliko tik isguit is ligonines kysininkavima

 15. pikčiurnoms parašė:

  Nesuprantu, kam gerą darbą reikia peikti?????
  Juk tiek raudų buvo apie apleistą Vidaus ligų skyrių.

 16. Stepas parašė:

  Puikus sprendimas.

 17. naujokas parašė:

  Net zmogui turinciam nors 2 klasiu issilavinima aisku, kad straipsnis uzsakytas. Ir beje pradines klases lygio. Labiau stengites..

 18. čeiga parašė:

  Kersto n. gerbėjai įniko cia lankytis ir nesamones rasyti

 19. to nesuprateliams parašė:

  Tai iš kur tamsta žinai ką ten rašo jei tau neidomu ir ten nelendi 🙂

 20. Sveikinimai Širvintiškiams parašė:

  Visus su Afrikos Diena .
  – Kasmet gegužės 25 d. švenčiama Afrikos diena, pažyminti Afrikos Vienybės Organizacijos (angl. Organisation of African Unity) įkūrimą 1963 m.

 21. vidas parašė:

  svaru ,grazu,smagu,kad viskas tik gereja

 22. nesuprateliams parašė:

  Eikite savo patrones opusu skaityti ir ten alpekite nuo pagyru, kaip ji graziai ir teisingai raso. Ko cia lįsti? Niekaip nesuprantu. Man ten neidomu, tai ir nelendu. Ko jusų patrone nieko apie tai neparase. Negavo nurodymo? ar per teismus lakstydama laiko neturi?

 23. ir aš parašė:

  tekstą sunkiai suprantu. Taip išeina, kad Eigelis moteris, o darbo partija „deda“ ant savo kompanjonų – konservatorių. Vasiliauskienė – ką jau ne konservatorė?

 24. išvada parašė:

  Skaitau tekstą ir jame nerandu, kad jame būtų keturių moterų pavardės. Ten tik trys pavardės: Eigėlis (du kartus), Alekna, Pinskuvienė. Kokias išvadas man padaryti?

 25. SEASON 1 parašė:

  nauja filmo “CZTEREJ PANCERNI I PIES“ serija vadinasi “Ko nepadarė kiti, padarė keturi tankistai“

Comments are closed.

scroll to top
+