Ką tai reiškia?

Prieš kelias savaites sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys pareiškė, kad kas aštuntas Lietuvos gyventojas turi oficialiai diagnozuotų psichikos ir elgesio sutrikimų.

Ką tai reiškia?

Vadovaujantis Politinių partijų įstatymu, visos politinės partijos kiekvienais metais, ne vėliau kaip iki kovo 1 d. ir ne vėliau kaip iki spalio 1 dienos, Teisingumo ministerijai privalo pateikti savo partijos narių sąrašus. Netrukus sužinosime, kiek psichinių ligonių padaugėjo ministrą į šias pareigas delegavusioje Tėvynės sąjungoje – Lietuvos krikščionių demokratų partijoje. Pagal tai, kaip jie vairuoja valstybę, kyla įtarimas, jog ten su galva ne visiems gerai.

Konservatorių partija rugsėjo pradžioje deklaravo turinti 12 841, valdančiojoje koalicijoje esantis Lietuvos liberalų sąjūdis – 6866, o Laisvės partija – 3336 narius. Suskaičiavus visų trijų partijų narius ir juos padalijęs iš 8, gali padaryti „dulkišką prielaidą“, kad šalies valdžioje ir aplink ją susispietę 2880, švelniai tariant, sutrikusios elgsenos žmonių.

Va tada ir pradedi nebesistebėti, pamatęs žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose pluoštais skelbiamas valdančiųjų nuotraukas. Kai kas gal nuo kanapių, o kai kas gal dėl ligos…

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top