Darbas ligoninėje pravers profesiniame kelyje

Savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorės Gintarės Lipskės pateiktas projektas jaunimo užimtumui vasarą pritraukė daug darbo norinčio jaunimo. Projekto lėšų pakako įdarbinti 15 jaunuolių įvairiose rajono įmonėse. Apie jaunimo patirtį laikinose darbo vietose vasaros metu nusprendėme atskleisti pakalbinę pačius jaunuolius.

Visų pirma apsilankėme pas Širvintų ligoninėje antrą savaitę dirbančias Simoną Švalaitytę ir Aurėją Sližauskaitę.

Simona dirba ligoninės registratūroje: registruoja atėjusius žmones gydytojų vizitams, tvarko medicinines sveikatos korteles. Iš darbo tikėjosi patirti naujovių ir pamatyti šį darbą iš kitos pusės – ne kaip lankytojas, o kaip darbuotojas. Be to, jos nuomone, nesinorėjo praleisti vasaros veltui. Pradėjus darbą Simonai sekėsi sunkiai, nepažinojo nei aplinkos, nei žmonių, nei savo būsimų pareigų, bet vienos savaitės pakako, kad prie darbo priprastų. Pritapti padėjo ir šiltai merginą priėmęs kolektyvas.

Tuo metu Aurėja dirba ligoninės antrojo aukšto skyriaus pagalbine darbuotoja: maitina ir slaugo senelius, valo kabinetus, atlieka kitus tvarkymo darbus. Jos tikslas taip pat buvo pamatyti ligoninės veiklą iš kitos perspektyvos, pasisemti patirties ir išsiaiškinti, ar ši sfera tikrai jai tinka bei patinka. Įsidarbinimo pradžioje kilo keletą sunkumų, paklydimų, bet juos pavyko įveikti. Kelyje padėjo ir labai draugiški darbuotojai, kurie pasirūpino ir pamokė, kad Aurėja greičiau suprastų savo pareigas. Labiausiai merginai įsiminė tai, kad gavo progą susipažinti su lašelinių paruošimo procesu.

Abi merginos planuoja ateitį sieti su medicina, tad įsidarbinimas Širvintų ligoninėje pravers jų profesiniame kelyje. Linkime joms sėkmės ir naudingų patirčių!

Miglė Lipinskaitė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top