Bibliotekoje lankėsi Lietuvos audiosensorinės bibliotekos darbuotojai

Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos skaitykloje svečiavosi Lietuvos audiosensorinės bibliotekos (LAB arba LABiblioteka) darbuotojos. Diana Filipavičienė, Angelė Abaravičienė, Ina Praprovienė susirinkusiems pristatė virtualią garsinių knygų platformą ELVIS.

Optometrininkė Vaida Kačergienė pasakė kokios pažymos reikia, kad galėtum užsiregistruoti ELVIS bibliotekoje. Pažymą gali išduoti šeimos gydytojas, optometrininkas ar akių gydytojas. V. Kačergienė atsakė susirinkusiems į rūpimus klausimus. Vaikams tinka logopedo ar Pedagoginės psichologinės tarnybos išduota pažyma.

Virtuali biblioteka ELVIS aptarnauja šiuos skaitytojus: žmones, kuriems rega silpsta dėl amžiaus ar ligos, vaikai ir suaugusieji, turintys skaitymo sutrikimą (disleksiją), silpnaregiai ir neregiai, vaikai, turintys mokymosi ar raidos sutrikimų ir kt.

„ELVIS naudotis paprasta. Pakanka užsiregistruoti elvislab.lt, išsirinkti knygą ir paspausti „klausytis“. Arba parsisiųsti garsines knygas į mėgstamą įrenginį ir klausytis ten, kur patogu. Tik spust – ir romanas ar detektyvas virtuvėje, traukinyje ar gamtoje“, – sako Diana Filipavičienė.

Širvintų rajono savivaldybės
Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos informacija

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite kovo 3 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top