Zoniniame „Dainų dainelės“ etape Širvintų rajonui atstovavo Meno mokyklos ir lopšelio-darželio „Boružėlė“ dainininkai

Austėja Petkūnaitė (Širvintų lopšelis-darželis „Boružėlė“)

„Dainų dainelė“ – konkursas, kviečiantis į sceną dainuoti mėgstančius vaikus. Tai vienas unikaliausių, daugiausiai dalyvių pritraukiančių, ilgametes tradicijas turinčių šalies muzikinių renginių. Kas du metus ištisus devynis mėnesius trunkančiame projekte dalyvauja 3-19 metų vaikai ir mokiniai iš visų 60-ties Lietuvos savivaldybių.

Nuo 2022 m. sausio 11 dienos startavo konkurso zoniniai etapai.

Sausio 19 d. Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje įvyko zoninis konkurso „Dainų dainelė“ etapas, kuriame dalyvavo 39 atstovai iš Trakų, Širvintų, Vilniaus, Šalčininkų rajonų savivaldybių, o taip pat Elektrėnų savivaldybės ir Vilniaus miesto.

Mūsų rajonui atstovavo Širvintų lopšelio-darželio „Boružėlė“ atlikėjos Saulė Dragūnaitytė (mokytoja Aušra Jutelienė) ir Austėja Petkūnaitė (mokytoja Dalytė Jakštienė) ir Meno mokyklos solistas Mantas Stankevičius bei mergaičių ansamblis: Amelija Redeckaitė, Ignė Baronaitė, Dominyka Kizinaitė, Mėja Chmelevskytė ir Goda Mizgaitytė (mokytoja Julija Jadzevičienė). Jauniesiems dainos mylėtojams akompanavo Meno mokyklos mokytoja Ilona Berdikšlienė.

Respublikinės vertinimo komisijos sprendimu nugalėję dalyviai varžysis konkurse šalies mastu ir dalyvaus televizijos koncertuose. Zoninio etapo nugalėtojai nuo vasario 20 d. pasirodys prasidėsiančiuose „Dainų dainelės“ televizijos koncertuose.

Vaiva Redeckienė
Neformaliojo švietimo centro metodininkė

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite sausio 28 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Zoniniame „Dainų dainelės“ etape Širvintų rajonui atstovavo Meno mokyklos ir lopšelio-darželio „Boružėlė“ dainininkai"

  1. Anonimas parašė:

    labai grazu, kad sitaip.

Comments are closed.

scroll to top