Vienybė težydi

Kai nuotaika – puiki. Aktyvų jaunimą su valstybine švente sveikino Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė su vyru Jonu Pinskumi.

Liepos 6-ąją – Valstybės (Mindaugo karūnavimo) dieną širvintiškiai kaip dar nė vienais metais gausiai ir darniai kartu giedoti „Tautišką giesmę“ susirinko ant naujojo pėsčiųjų tilto.

Jungtinio širvintiškių ir „Navis“ (vadovė Audronė Burakovienė) choro atliekamas Lietuvos himnas, paleistas Širvintos upės vaga.
Patriotinių choro „Navis“ dainų koncertas neleido išsiskirstyti ir kvietė
dainuoti kartu
Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė su dviem Jonais žemaičiais – vyru Jonu Pinskumi ir choro „Navis“ dainininku Jonu Stoniu.
Kaip nė vienais metais iki šiol šiemet ant naujojo pėsčiųjų tilto kartu giedoti himną širvintiškiai susitiko gausiai.

Širvintos, tiltas, jungiantis du krantus, žmones: senas ir mažas, jaunas ir patyręs, rankose laikydami trispalvę, neišsigandę prieš pat renginį pliaupusio lietaus, giedojo himną, klausėsi Širvintų kultūros centro kamerinio choro „Navis“ (dirigentė Audronė Burakovienė) atliekamų dainų.

Kartu su širvintiškiais gražia švente džiaugėsi. himną giedojo ir susirinkusius sveikino Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė su vyru Jonu Pinskumi, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, Tarybos nariai.

“Ačiū visiems, taip gausiai susirinkusiems ir sujungusiems savo balsus su viso pasaulio lietuviais!“ dėkojo Živilė Pinskuvienė.

Nuotraukos iš Širvintų savivaldybės Facebook’o paskyros

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top