Šiltas šv. Kalėdų laukimas Trečiojo amžiaus universitete

Nuplėšė vėjas paskutinį lapą. Žemę sustingdė gruodas. Atėjo gruodis – pirmas žiemos ir paskutinis metų mėnuo.

Gruodis pažėrė renginių Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) klausytojams, galimybes rinktis draugėn tiesioginiam bendravimui, laikantis saugumo reikalavimų Meno mokykloje. TAU senjorai dalyvavo užsiėmime „Biblija – Dievo žodis žmonėms“, susidomėję klausėsi istorikės Margaritos Vaičelytės paskaitos „Šlovingojo imperatoriaus saulėlydis ir jo pradingę turtai“, įgijo naujų žinių paskaitoje „Judesio terapija“, kurią vedė lektorė Ingrida Danytė. Nuotaikingai TAU senjorai tęsė užsiėmimus Širvintų sporto centro baseine (trenerė Lina Baltrukovičienė).

Gruodžio 16 d. Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) klausytojai rinkosi į rytmetį „Šiltas šv. Kalėdų laukimas“. Renginyje TAU tarybos narės Levutė Vitienė, Regina Baronienė, Vladislava Jakučiūnienė ir TAU kuratorė Joalita Mackonienė pasakojo apie Adventą, Advento vainiką, jo kilmę, vainiko žvakių reikšmę, kalbėjo apie Advento ir Kūčių tradicijas, papročius, burtus, orų spėjimus, minė mįsles. Levutė Vitienė, uždegusi simbolinę kalėdinę angeliuką-žvakutę, kreipėsi į renginio dalyvius: „Mintyse susikibę visi už rankų einame į gražiausią metų šventę – Kalėdas. Visi sėdintieji salėje mintyse nusišypsokite vienas kitam ir vienas kitame uždekime po mažą žiburėlį, atsiverkime mažam sielos stebuklui, padvelkiančiam į mus savo ramybe. Palinkėkime vienas kitam ramybės“.

Ramybės ir šv. Kalėdų laukimo nuotaikos apgaubti TAU senjorai klausėsi kalėdinių linkėjimų ir sveikinimų. Kiekvienam TAU senjorui įteiktos dovanėlės-knygos.

Kalėdų laukimo dienos, neabejotinai, yra vienos gražiausių metuose. Lai šiltas šv. Kalėdų laukimas suartina giminingas sielas, suteikia džiugesio ir vilties, o ateinantys Naujieji metai TAU klausytojams atneša šviesą, pasisekimą ir gerą sveikatą.

Joalita Mackonienė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top