„Pirmyn į mokslų šalį“

Rugpjūčio 29 dieną į Vileikiškių kultūros namų kiemą rinkosi kaimo bendruomenės nariai. Vileikiškiečiai laimėjo projektą „Pirmyn į mokslų šalį“ (projekto vadovė Jurgita Garbatavičienė), kuris sudarė galimybę bendruomenės nariams vėl susiburti. Šį kartą – artėjančių mokslo metų proga.

Širvintų kultūros centro Vileikiškių filialo vedėja Jelena Mikulevičienė visus pakvietė į sporto varžybas. Mokyklos sporto aikštelėje vyko krepšinio varžybos 3×3. Dviejų („Čigonų“ ir „Kiškių“) komandų sportinį ginčą laimėjo „čigoniukai“. Tuo pačiu metu kultūros namų kieme vyko šaškių, smiginio ir padangos mėtymo varžybos. Kiekvienas šaškininkas, nugalėjęs savo partnerį nors vieną kartą, galėjo save vadinti čempionu. Smiginio varžybose pasitvirtino taisyklė, kad labiausiai sekasi naujokams. Nugalėjo pirmą kartą strėlytes mėtanti Rasa Jankauskienė. Padangų mėtymo varžybose lyderiai dažnai netikėtai pasikeisdavo, o daugiausiai sveikatos, pasirodo, turėjo kaimo bendruomenės tarybos pirmininkas Zenonas Miselis, nusviedęs šį „sportinį įrankį“ net 12 metrų. 

Po sporto varžybų renginys persikėlė į kultūros namų salę. Kaimo bendruomenės administratorius Kęstutis Garbatavičius pasveikino sporto varžybų dalyvius ir leido jiems savo laimę išbandyti jau iš toli salės kampe įrengtame didžiuliame „Laimės šulinyje“. Tereikėdavo užmesti meškerę ir ant kabliuko kaip mat užkibdavo „žuvelė“ – suvyniota į popierių dovanėlė. Laimikis užkibdavo visada ir… įtartinai greitai. Viskas paaiškėjo, kai vienas iš mažųjų renginio dalyvių „apšvietė“ protą: „Tikriausiai ten viduje koks kaukas sėdi…“ Sporto varžybose pralaimėjusiųjų nebuvo, nes dovanas gavo visi jose dalyvavusieji žmonės. Vėliau administratorius pasveikino su naujais mokslo metais mokytojus (kurių, deja, nebuvo) ir mokinius. Mokinukams palinkėjo būti patiems pažangiausiems ir drausmingiausiems rajone ir čia pat pridūrė: „Tik gaila, kad įvairūs skelbimai su informacija bendruomenei jau po kelių dienų būna nudraskyti. Suaugusieji turbūt taip nedaro…“ Vis dėlto visiems buvo leista iš „Laimės šulinio“ susižvejoti eilinę „porciją“ dovanų.

Po visų sveikinimų ir apdovanojimų kaimo bendruomenės tarybos pirmininkas Zenonas Miselis atvežė keletą dėžių ledų, kurie buvo visiems greitai išdalyti ir taip pat greitai „sudoroti“. Šis dosnus pirmininko žingsnis labiausiai patiko patiems mažiausiems bendruomenės nariams. Po oficialios pabaigos vileikiškiečiams koncertavo Anciūnų kaimo kapela. Vakare vyko diskoteka (didžėjus Rimas Stepaitis).

Vileikiškių bendruomenė už paramą projekte nuoširdžiai dėkoja „Pirmyn į mokslų šalį“ Širvintų rajono savivaldybei, UAB „Danielita“ „Širvintų kraštui“ (direktorė Lina Duliūnaitė), individualiai Vilmos Leskevičienės įmonei, UAB „Dovydo transportas“ (direktorė Marija Gudonienė), UAB „Baltijos biodyzelino centrui“ (generalinis direktorius Juozas Pažusys), ūkininkams Aldonai ir Algimantui Tamošiūnams, ūkininkams Ingridai ir Artūrui Barauskams, individualiai Valdo Radionovo įmonei, individualiai Gračiko Simoniano įmonei, Arvydui ir Zenonui Miseliams (UAB „Šimista“), V. ir V. Matulių šeimai, Širvintų kultūros centrui.

Remigijus Bonikatas

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “„Pirmyn į mokslų šalį“”

  1. Guns parašė:

    I’m impressed! You’ve managed the almost imlssoibpe.

  2. Heidi parašė:

    One or two to reermbme, that is.

  3. Rita Martinkeniene parašė:

    Labai saunu, kad tokie renginiai vyksta mano gimtajme kaime

Comments are closed.

scroll to top
+