Netrūksta gražių renginių Zibalų skyriuje

Keramikė Eglė Barkevičiūtė-Skrickė (centre) Zibalų skyriaus darželinukus supažindino su keramikos paslaptimis.

Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos Zibalų skyriuje tiesiog užderėjo gražių renginių – malonių susitikimų su bendraamžiais, edukacijų vedėjais.

Zibalų skyriaus darželinukai būrėsi į bendrą draugystės ratelį su Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos ikimokyklinukais. Atvykę Musninkų darželinukai į Zibalų skyriaus darželį drauge dalyvavo bendroje veikloje: žaidė lietuvių liaudies žaidimus, šoko šokius, deklamavo eilėraštukus. Vieni kitus pamokė ne tik naujų žaidimų, linksmų dainelių, bet ir patyrė bendrystės jausmą.

Darželyje vyko pažintinė-tiriamoji molio edukacija. Keramikė Eglė Barkevičiūtė-Skrickė darželinukus supažindino su keramikos amatu, mokė pagrindinių molio lipdymo taisyklių: minkymo, formavimo, dekoravimo.

Artėjant Kalėdoms, Zibalų skyriaus darželyje apsigyveno ryškiaspalviai nykštukai, kurie smagiai gruodžio viduryje leido laiką: žaidė, šoko, dainavo, šurmuliavo, mankštinosi skambant linksmai kalėdinei muzikai, skaičiavo likusias dieneles iki Kalėdų, klausydamiesi pasakos „Našlaitė ir trys nykštukai“, šildėsi prie „laužo“.

Laima Čigienė
Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos Zibalų skyriaus mokytoja

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 29 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4.6 (5 įvert.)
scroll to top