Neformaliojo švietimo centre – jaunųjų pasakorių konkursas

Gegužės 12 dieną Meno mokyklos salė buvo pilnutėlė vaikų juoko, šypsenų ir emocijų. Vyko Širvintų rajono jaunųjų pasakorių konkursas „Aš ir mano pasaka“.

Šis konkursas – Neformaliojo švietimo centro parengto projekto „Aš ir mano pasaka“ baigiamasis renginys. Projektas buvo skirtas paminėti Tarptautinei vaikų knygos dienai (balandžio 2 d.), Pasaulinei knygos ir autorių teisių dienai (balandžio 23 d.), Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai (gegužės 7 d.). Veiklos buvo vykdomos 2022 m. balandžio-gegužės mėnesiais.

Projekto metu paskelbtas rajono bendrojo ugdymo mokyklų 1–8 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas „Aš ir mano pasaka“. Mokiniams buvo pasiūlyta kurti pasakas, kurias planuojama sudėti į rajono mokinių virtualią pasakų knygą. Konkursui buvo pateiktos šešios autorinės pasakos. Jų autorės Benita ir Perlita Dumbrauskaitės iš Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos, Augustė Vaicekauskaitė, Amelija Darvydaitė, Austėja Andriukaitytė ir Aira Kananovičiūtė iš Širvintų pradinės mokyklos. Knygai iliustracijas kūrė Meno mokyklos Dailės skyriaus mokiniai.

Baigiamajame renginyje – jaunųjų pasakorių konkurse dalyvavo 15 pasakorių iš Širvintų pradinės mokyklos ir Gelvonų gimnazijos.

Vaiva Redeckienė

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gegužės 20 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top