„Ne aš buriu – kortos sako“, – šeštadienį Kiaukliuose kartojo būrėja

Scena iš „Brangutės“: Motina (Asta Amankavičienė), Dukra (Regina Janickienė) ir po stalu besislepianti patikli Moterėlė (Audronė Naraškevičienė).

Kiaukliuose vyko Zibalų seniūnijos kultūros diena-teatralizuotas koncertas pagal mažai žinomos kūrėjos Izabelės Lukošienės pjesę „Brangutė“.

Zibalų seniūnijos saviveiklininkai parengė daugiau nei dešimt koncertinių numerių, kuriuos į darnią visumą jungė scenoje pasirodęs Kiauklių filialo mėgėjų teatras „Šėpa“ (vadovė Asta Amankavičienė). Aktorės suvaidino žiūrovus kvatoti privertusias smagias ištraukas iš „Brangutės“.

Scenografijos specialistų šventiškai papuošta scena žadėjo daug teigiamų emocijų. O jų „Brangutėje“ buvo tikrai nemažai. Motina (Asta Amankavičienė) prisipažino esanti puikiausia kaimo būrėja, o aplink besisukiojanti ūgtelėjusi ir vis apie ūsuotą kavalierių besvajojanti Dukra (Regina Janickienė) iš sodžiaus nešė visokius pletkus, o Motina, pasitelkusi aštrų liežuvį, puikiai mokėjo patiklioms kaimo Moterėlėms (Dalia Bulonienė, Audronė Naraškevičienė) išburti ateitį.

Šoko Zibalų skyriaus darželinukai.

„Ne aš buriu – kortos sako“, – atėjusioms moterėlėms nuolat kartojo būrėja.

Romas Zibalas
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite vasario 23 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (5 įvert.)
scroll to top