Muzika mažoms ausytėms

Rugsėjo 28 d. Širvintų kultūros centre labai smagiai vyko klasikinės muzikos ir džiazo sklaidos projekto „Labas, muzika!“ koncertas „Muzika mažoms ausytėms III“.

Koncerte šeimos su pačiais mažiausiais žiūrovais bei Širvintų lopšelių-darželių „Boružėlė“ ir „Pipiras“ auklėtiniai patraukliai ir linksmai susipažino su choreografo Donato Bakėjaus muzikiniu žaidimu. Jį šįkart tiksliau būtų galima vadinti „Muzika mažoms kojytėms“, nes koncertas supažindino ne tik su klasikine muzika, bet ir klasikiniu šokiu.

Į muzikinį žaidimą žiūrovus įtraukė LNOBT baleto trupės nariai Adriana Jakonytė ir Jonas Kertenis, orkestro artistai Kostas Tumosa, Ignė Pikalavičiūtė, Justas Čeponis. Labai jaukiai ir įtaigiai koncertą vedė Greta Gylytė.

Kultūros centro direktorė Rytė Kružikė padėkojo atlikėjams už nuostabų koncertą bei teikė Širvintų rajono savivaldybės dovanas.

Nuoširdžiai dėkojame už gražų bendradarbiavimą LNOBT-ui ir projektų vadovei Konstancijai Zubrickaitei-Lizūnienei.

Renginių organizatorius – Širvintų rajono savivaldybės kultūros centras. Projekto vadovė – Irena Petuškienė. Partneriai – Širvintų lopšelis-darželis „Boružėlė“, Širvintų lopšelis-darželis „Pipiras“, informacinis rėmėjas – „Širvintų kraštas“. Renginį finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Širvintų rajono savivaldybė.

Širvintų KC inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top