Mino ir Atominės blondinės (koncertas Širvintų KC 02.27 18 val.)

Šiemet dainų autorius ir atlikėjas Mino (Mindaugas Mickevičius) švenčia kūrybinės veiklos 20-etį. Kaip pasakoja dainininkas, jis negalintis patikėti, jog nuo Kelias į Žvaigždes jau praėjo 18 metų, o savo veiklą jis skaičiuoja dar pora metų iki to. Mino savo karjerą pradėjo kaip renginių ir karaoke vedėjas, o tapęs muzikinio projekto finalininku taip įsitraukė į koncertinę veiklą, kad 10 metų neturėjo nei vieno laisvo savaitgalio. O per du dešimtmečius atlikėjas parašė daugiau nei 100 dainų, kurių daugiau nei pusę įrašė, o kitos liko gulėti garso įrašų studijos stalčiuose.

Sceninis vardas Mino buvo pasirinktas dėl meilės italų kalbai ir dažno lankymosi Italijoje, kur dėl patogumo iš Mindaugo liko pirmos trys raidės ir itališka galūnė – o. Atlikėjas pasakoja, kad per savo karjerą jis aplankė visus didžiuosius Lietuvos miestus, išmoko daugybę ir mažesnių miestelių pavadinimų, dainavo didžiausiose Lietuvos arenose ir dešimtyje užsienio lietuvių bendruomenių.
Įsimintiniausi koncertai atlikėjui – Kelias į žvaigždes finalai, Toto Cutugno ir Velerij Meladze koncertų apšildymai. O jo dainos “Mergaitė, kuri kvepia braškėmis”, “Mamma Italia” ar “Jei tu mane myli” atpažįstamos tiek jo kartos gerbėjams, tiek jų vaikams ar anūkams.

Kaip pasakoja Mino – šie keli metai bus paskutiniai jo aktyvaus koncertavimo metai, o kuomet jis sulauks 50 metų jubiliejaus, tada jau užleis sceną jaunimui, o pats mažiau dainuos, o daugiau mėgausis poilsiu ir kitų koncertais. Tačiau iki to dar nori sukurti keletą labai populiarių dainų, trankiai paminėti savo veiklos 20-etį atrinktuose Lietuvos miestuose. Į savo turą Mino įtraukė ir Širvintas jo manymu kultūriškai labai stiprų miestą, kur surengs geriausių savo dainų muzikos šventę drauge su vedančiosiomis. Programa pavadinta “Mino ir atominės blondinės”.

„Tikiuosi, kad širvintiškiai ir krašto žmonės dainuos kartu su manimi, kaip senais gerais laikais. „

Su meile Širvintoms,

Mino

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top