Lyg aplietas aviečių sultimis vakaras…

Širvintų Igno Šeiniaus viešojoje bibliotekoje, Širvintų kultūros centro parodų salėje, vyko poezijos ir muzikos valanda „Purpurinis vakaras varva…“. Skambėjo vertėjos, poetės Dalios Saukaitytės eilės iš eilėraščių rinktinės ,,Purpurinis vakaras“ ir dainos, parašytos pagal šios poetės tekstus.

Dalia Saukaitytė dirbo S. Nėries ir Lietuvių literatūros muziejuose Kaune, „Baltų lankų“ ir Lietuvių kalbos instituto leidyklose Vilniuje. Vilniaus universitete dėstė filosofiją.

Į poezijos ir muzikos šalį palydėjo aktorius, filmų garsintojas, dainų autorius ir atlikėjas Giedrius Arbačiauskas ir aktorius Eimantas Bareikis.

Puikus, pripildytas eilių ir muzikos, „lyg aplietas aviečių sultimis“ vakaras neprailgo ir suteikė daug malonių emocijų gausiai susirinkusiems žiūrovams. Vieniems tai buvo tarsi nostalgiškas sugrįžimas į praeitį, kitiems – gal malonus atradimas ir susipažinimas su poetės eilėmis ir dainomis.

Atlikėjams buvo įteiktos Širvintų savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės atminimo dovanos.

Renginys vyko įgyvendinant projektą „Bibliotekos erdvė kultūriniam pažinimui, saviraiškai ir kūrybai“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Dalia Taparauskienė
Projekto vadovė

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 27 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+