Lapkričio 30-oji – Advento pradžia

Lotyniškai adventas reiškia „atėjimą“, todėl jis yra prieškalėdinis susikaupimo laikotarpis.

Ir šįmet Advento pradžią rajone pažymės Kalėdų eglės įžiebimas. Kaip socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pranešė Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, ateisiančių į šventę lauks princai ir princesės, karalienės ir karaliai.

„Kodėl gi ne? Juk Kalėdų laikas – būtent tas, kai nutinka stebuklai.
Kai ilgesį pakeičia džiaugsmas, tamsą – šviesa, liūdesį – viltis, o bejėgiškumą – energija.

Nesakykit, kad niekad nesat girdėję, jog Širvintos – karalystė?!

Įvairiais kontekstais – tiek pašaipiai, tiek norint pabrėžti kažkokį išskirtinumą.

Bet svarbiausia: juk Širvintų rajono negali kurti vienas žmogus – šį kraštą kuria visi, kurie čia gyvena ir dirba, auga ir mokosi.

Taip ir Kalėdos, jų dovanojami stebuklai – karalystė – gali gimti kiekvieno – mažo ar didelio žmogaus – širdyje.

Būtent su tokia žinute šiemet kviečiame ir laukiame Širvintose visų: širvintiškių, miesto svečių, šeimų su vaikais, senjorų, įsimylėjėlių porelių…

Atvykti, pasigrožėti ir atsisėsti į tikrą sostą pasiryžus būti savo gyvenimo, savo kelio, savo svajonės valdovu.

Pasijusti tikru valdovu ir persikelti į tikrą karalystę Širvintos pakvies visus jau lapkričio 30 d,“ – rašo Živilė Pinskuvienė ir kviečia atvykti į šventę mažuosius princus ir princeses pasiruošus ir pasigaminus namuose simbolinę karūną. O Širvintose, šalia eglutės, kiekvienas galės atsisėsti į tikrą sostą!

Vilioja tai, kad Eglės įžiebimo šventę ves dainininkas Stano, koncertuos vaikų ir jaunimo grupė „Hey“, o stebuklingame sniego kamuolyje bus galima išvysti kalėdinę pasaką. Kalėdų karalystės tema apjungs visą miestą: į ją įžengti kvies nušvitusi Plento gatvė, Igno Šeiniaus alėja, veiks kalėdinis telefonas, iš kurio bus galima paskambinti ir pasikalbėti su pačiu Kalėdų seneliu.

„Įžengus į Kalėdų karalystę, lauks ne tik sostas, bet ir stebuklinga karieta, ir ateinančių metų simbolis – sėkmę nešantis drakonas.

Visą šventinį laikotarpį šalia Širvintų miesto eglės vyks prekyba karštais gėrimais ir saldumynais, o pasiruošti šventėms kvies gerumo akcijos, daugybė įvairių edukacijų, šventinių renginių,“ – masinami visi.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top