Kūrybinis užsiėmimas „Susipažinkime su Kimočiais“

Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos skaitykloje svečiavosi Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos darbuotojos Gina Justina Raibužytė ir Odeta Maziliauskienė.

Kolegės pasidalijo gerąją patirtimi ir papasakojo apie „Kimoči“ (japoniškai „kimochi“ reiškia „jausmas“) – ikimokyklinio ugdymo programą. Jos pagrindas yra socialinių ir emocinių kompetencijų lavinimas. „Kimoči“ programa skirta emociniam intelektui ugdyti, pozityviam elgesiui skatinti, vaiko charakteriui ir bendradarbiavimo įgūdžiams lavinti. Socialiniai ir emociniai ikimokyklinio amžiaus vaikų įgūdžiai lavinami žaidžiant su „Kimoči“ žaislais – minkštomis lėlytėmis, turinčiomis skirtingus charakterius: nuolat besikeičiančios nuotaikos Debesėlis, nedrąsus Vikšrelis, valdinga ir kaprizinga Katė, nerimaujanti Balandė Meilė ir išdykusi Lipšniakojė.

Vėliau vyko kūrybinis užsiėmimas „Susipažinkime su Kimočiais“, kurį vedė Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos kultūrinės veiklos koordinatorė Gina Justina Raibužytė. Užsiėmime dalyvavo Širvintų pradinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo 1 grupės vaikai su mokytoja Rasa Gudeikiene.

Gina Justina Raibužytė supažindino vaikus su „Kimoči“ (japoniškai „kimochi“ reiškia „jausmas“) – ikimokyklinio ugdymo programa.

Renginiui pasibaigus visi išsiskirstė praturtinę savo žinias bei kupini gerų emocijų.

Širvintų rajono savivaldybės Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos informacija

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite kovo 10 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top