Įteiktos Metų mokytojo, Meilės Lukšienės ir lituanistinio švietimo mokytojo (dėstytojo) premijos

Minint Tarptautinę mokytojų dieną, Lietuvos švietimo muziejuje Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė, švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas įteikė Metų mokytojo, Meilės Lukšienės ir lituanistinio švietimo mokytojo (dėstytojo) premijas.

„Kiekvienas mokytojas yra ypatingas. Šiandien apdovanojome pedagogus, kuriuos pastebėjo ir išskyrė pačios bendruomenės – už jų aktyvumą, inovacijas, už atidumą kiekvienam vaikui. Geriausias mokytojas tas, kuris geriausias savo mokiniams, kuris padeda jiems augti, eiti pirmyn, išgyventi nesėkmes. Kiekvienas mokinys turi savo geriausiuosius. Premija įpareigoja – dalytis savo žiniomis ir patirtimis ne tik su mokiniais, bet ir su kolegomis. Svarbus mokytojų kolegiškas palaikymas, ypač kai į kolektyvą ateina jaunas, naujas darbuotojas. Dėkoju už puikų, aukščiausio profesionalumo Jūsų darbą, už prisiimtą didelę atsakomybę. Taip, švietime visada yra iššūkių ir visada gali būti geriau. Bet dedame ir dėsime nemažai pastangų, kad ta padėtis gerėtų. Tokiomis galimybėmis, kokios tik yra įmanomos“, – sakė ministras Gintautas Jakštas.

Metų mokytojo premijos laureatais tapo šie mokytojai: Snieguolė Bagočienė, Vilniaus „Sietuvos“ progimnazijos informacinių technologijų mokytoja ekspertė, Rita Česonienė, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos ekonomikos ir verslumo mokytoja metodininkė, Elena Čiobienė, Akmenės r. Ventos gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė, Nerijus Vaišvilas, Palangos senosios gimnazijos geografijos mokytojas ekspertas, Rūta Vekerotienė, Molėtų gimnazijos muzikos mokytoja metodininkė, ir Rasa Virginija Venterienė, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro profesijos mokytoja ekspertė, Maisto technologijų ir prekybos skyriaus vedėja.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos įsteigtos Metų mokytojo premijos tikslas – įvertinti mokytojų profesinės veiklos rezultatus ir skatinti juos kūrybinei iniciatyvai. Premija skiriama mokytojams, pagalbos mokiniui specialistams už reikšmingiausius pastarųjų 5 metų nuopelnus profesinėje veikloje.

Šių metų Meilės Lukšienės premijos laureate išrinkta Ligita Urbonienė, Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos geografijos, gamtos ir žmogaus dalykų mokytoja. Ministerijos įsteigta Meilės Lukšienės premija skiriama už sėkmingą pedagoginės veiklos startą, demokratiškumo, humaniškumo, kūrybiškumo idėjų įgyvendinimą ir sklaidą.

Renginio įrašą galima peržiūrėti ministerijos „YouTube“ kanalu arba lrt.lt Mediatekoje.

Pagal ŠMSM inf.
Nuotr. Laima Penek | LRV.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top