Išsipildžiusios svajonės istorija Širvintose

Apkeliavusi 25 didžiausių Lietuvos miestų koncertų ir teatrų sales, populiarioji „Išsipildžiusios svajonės istorija“ spalio 25 dieną 18 val. atvyksta į Širvintų kultūros centrą.

Kerintis spektaklis, kuriame skamba pati geriausia visų populiariausių operečių muzika, o charizmatiškasis duetas Bella Vita meistriškai įkūnija šokėjos ir grafo meilės istoriją. Tokia meilės istorija buvo negalima XX a. pradžioje dėl luomų skirtumų. Bet didžiulė operetės herojų meilė įveikia gyvenimo siunčiamus nesusipratimus, išbandymus ir spektaklio pabaigoje triumfuoja meilė. „Išsipildžiusios svajonės istorija“ romantika, optimizmu ir pozityvumu jau pakerėjo Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Utenos, Plungės, Palangos, Druskininkų, Ukmergės, Tauragės, Birštono ir daugybės kitų miestų Lietuvos publiką. Spektaklyje skamba žinomiausios melodijos iš mylimiausių operečių „Silva“, „Čigonų baronas“, „Cirko princesė“ ir kt.

Vokalinis dueto „Bella Vita“ solistai Gražina Skinderytė – Kurnickienė (sopranas) ir Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro emeritas Vytautas Kurnickas (tenoras) scenoje meistriškai įkūnija operetės personažus ir dovajona dalelę tikros savo meilės istorijos. Šie solistai yra duetas ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Kaip ir operetės herojams, jiems kažkada taip pat teko įveikti gyvenimo išbandymus tam, kad jie galėtų būti kartu. Nors gyvename jau XXI amžiuje, vis dar egzistuoja tam tikros normos, dėka kurių kai kurios meilės istorijos yra viešai aptarinėjamos.

Širvintose „Išsipildžiusios svajonės istorija“ skambės jau 26-tą kartą. Visi spektakliai iki šiol vykę įvairiuose Lietuvos miestuose sulaukė didžiulio žiūrovų susidomėjimo, buvo bisuojami. Solistai teigia, kad šio spektaklio populiarumą ir sėkmę lemia trys dalykai.

  • Išskirtinė operečių muzika, begalinė mūsų meilė tam, ką darome ir mūsų pačių meilės istorija. Visi mėgsta operetę, žiūrovai visada jaučia, kai atlikėjas atiduoda begalinę meilę tam ką daro ir be to – žiūrovai mėgsta tikras istorijas. Visa tai yra mūsų spektaklyje, – sako Gražina ir Vytautas.

Operetės spektaklio „Išsipildžiusios svajonės istorija“ premjera įvyko 2019 metų rugpjūčio 9 dieną Vilniaus Mokytojų namų kiemelio scenoje. Visos premjeros pajamos buvo paaukotos Nacionaliniam vėžio institutui, siekiant paremti ir palaikyti vėžiu sergančius pacientus, jų šeimas bei juos gydančius medikus. Gražina Skinderytė – Kurnickienė gana anksti neteko savo tėvų dėl šios klastingos ligos, todėl gerai supranta, ką išgyvena vėžiu sergančių žmonių šeimos.

Organizatoriai

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+