Ingos Liutkevičienės knygos „Bravo estradai!“ pristatymas

Viešosios bibliotekos ir Kultūros centro vidiniame kiemelyje vyko naujausios jos knygos „Bravo estradai!“ pristatymas.

Renginyje dalyvavo Šrivintų rajono savivaldybės Tarybos narys Virginijus Daugėla, Širvintų miesto bei rajono gyventojai.

Knygos autorė Inga Liutkevičienė Igno Šeiniaus viešojoje bibliotekoje lankėsi antrą kartą. Mes ją prisimename iš apsilankymo 2016 m., kai ji pristatė savo knygą „15 metų su Galina Dauguvietyte. Kas liko nutylėta?“. Šiandien žurnalistės pristatyta knyga „Bravo estradai!“ taip pat sudomino visus susirinkusiuosius. Knygoje gausu įdomių, intriguojančių istorijų ir archyvinių nuotraukų.

Rašydama knygą autorė kalbino mūsų dienų sulaukusius estrados atlikėjus, kompozitorius. Inga Liutkevičienė atidavė duoklę jau išėjusioms legedoms. Todėl knyga „Bravo estradai!“ – tai vardų, pavardžių ir ansamblių pavadinimų dėlionė.

Vakarui pasibaigus, Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos vadovė Vaiva Daugėlienė dėkojo vakaro viešniai ir įteikė Savivaldybės atminimo dovaną. Susirinkę į renginį įsigijo knygų su autorės autografu. Na, o visus, kurie norėtų paskaityti knygą „Bravo estradai“ kviečiame apsilankyti Viešojoje bibliotekoje.

Ugnė Trumpickaitė

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gegužės 21 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+