Čiobiškiečiai prie jūros

Rajono mokyklose

Kaip jau buvome rašę, Čiobiškio pagrindinėje mokykloje vyko akcija „Mėnuo be smurto“. Šią akciją vainikavo išvyką į Palangą ir Klaipėdą.

Ankstyvą ketvirtadienio rytą visi rinkomės į sutartą vietą. Su palapinėmis, miegamaisiais maišais, krepšiais, į kuriuos mamos pridėjo maisto, ir puikia nuotaika pajudėjome Klaipėdos link. Prieš 12 valandą buvome netoli Smiltynės perkėlos, nes plaukėme į Lietuvos Jūrų muziejų. Apžiūrėjome eksponatus, pamatėme pingvinus, ruonius ir kitus jūrų gyvūnus. Taip pat keliese nuėjome pažiūrėti ir delfinų pasirodymo. Jausmas nuostabus. Geros emocijos ir puiki nuotaika – štai kas užvaldo pamačius, kaip šie gyvūnai daro netikėčiausius triukus. Sako, jog delfinai gydo sergančius, tačiau jie gydo ir sveikus žmones, nes taip gerai dar niekada nesijautėme. Muzika ir bendravimas su žiūrovais kartkartėmis net sugraudindavo. Prisižiūrėję įspūdingų vaizdų grįžome atgal į Klaipėdą.

Judėjome Karklės link. Ten mes buvome nutarę nakvoti, reikėjo pasistatyti palapines, užkąsti ir keliauti į Palangą. Atvykę į Karklę džiaugiamės, jog jūra taip arti, vos kelios minutės kelio. Greitai pasistatėme palapines, kas užkando, o kas tuo metu puošėsi…

Palangoje apėjome žymiąją Basanavičiaus aikštę, pabuvojome ant Palangos tilto, ant Birutės kalno ir prie Gintaro muziejaus. Vėliau galėjome daryti ką norėjome. Vieni suposi karuselėse, kiti jėgas bandė įvairiuose žaidimuose. O mes, kelios merginos, nuėjome pasižiūrėti filmo, kuris buvo rodomas 4D formatu. Užsidedi akinius ir visas vaizdas vyksta tau prieš akis, lyg pats dalyvautum. Reginys tikrai įspūdingas. Vakare nuėjome dar kartą prie jūros, pažiūrėti kaip leidžiasi saulė.

Grįžtant mūsų laukė staigmena. Man ir mokytojai Daivai berniukai padovanojo po rožę. Tai labai sužavėjo ir sujaudino. Kokie šaunūs vaikai!

Palangoje užtrukome iki vidurnakčio. Vėliau skubėjome į stovyklavietę. Prie jūros paruošėme staigmeną mokytojai Daivai, mat buvo jos gimtadienis. Sudainavome „Su gimimo diena“, įteikėme tortą, o vaikinai pamėtė mokytoją į viršų. Žaidėme žaidimus.

Naktį užklupo lietus. Rytą atsisveikinome su jūra. Laikas buvo važiuoti, nes ir vėl pradėjo lyti. Visą kelionę atgal lijo kaip iš kibiro, bet nuotaika buvo puiki, visi buvome pavargę, daug pamatę, papramogavę…

Noriu padėkoti Gelvonų vidurinės mokyklos direktorei O.Valančienei. kad padėjo mums, paskolino autobusiuką, taip pat – Gelvonų vidurinės mokyklos vairuotojui A. Valkauskui, kad mus nuvežė ir buvo kantrus mūsų pageidavimams. Dėkui Čiobiškio pagrindinės mokyklos direktoriui Steponui Mažrimui už tai, kad mumis pasitikėjo ir išleido į tokią ilgą kelionę. Ačiū ir mokytojams Daivai Ruzgienei bei Regimantui Mažrimui, kad važiavo kartu. Visiems vaikams ir jų tėveliams dėkoju už tai, kad vaikai buvo tokie mandagūs, kūrybingi ir geri. Geros vasaros.

Živilė Klimaitė
Čiobiškio pagrindinės mokyklos socialinė pedagogė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+