Širvintos vasaroja sportiškai!

Naujos erdvės, atviras mūsų miestas – aktyvus ir sportiškas laisvalaikis, bendravimas, naujos pažintys ir daugybė įspūdžių. Projektas „VasarOK su sportu‘20“ pasiekė savo kelionės tikslą ir baigė penkių etapų renginių maratoną.

• 2X2 tinklinio varžybos vyrų ir mišrių komandų varžybos puikioje, tik šiemet atnaujintoje Širvintų paplūdimio aikštelėje. Didžiulis dėmesys – net 28 komandos ir gausios gretos žiūrovų.
• 3X3 naktinis neoninis krepšinis, naujojoje Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos krepšinio aikštelėje. Spalvotai šviečiantys išdažyti veidai, neoninės lentos ir muzikos ritmas leido visiems krepšinio mėgėjams išbandyti savo jėgas žaidžiant mylimą žaidimą visai kitokiomis sąlygomis.
• Mažojo futbolo turnyras Širvintų miesto stadione. Dalyviams teko ne tik pasitelkti sportinę dvasią, bet ir įveikti karščio iššūkį. Džiugu, kad rėmėjų dovanoti gaivieji gėrimai bei stadiono laistymo purkštukai leido atsigaivinti ir tęsti sportines kovas.
• Netradicinis ir pirmasis Lietuvoje, Širvintose surengtas finalinis projekto renginys – elektrinių paspirtukų slalomas, sulaukęs tiek vyresnių, tiek jaunesnių dalyvių dėmesio. Varžybos vyko naujoje automobilių stovėjimo aikštelėje prie Širvintų turgavietės (parduotuvės „Eurostandart“).

Džiaugiamės, kad visos projekto varžybos praėjo sklandžiai, be traumų ar didesnių nesklandumų. Gerą dalyvių nuotaiką palaikė puikūs orai ir didelis žiūrovų dėmesys!

Esame laimingi sulaukę dalyvių ir žiūrovų ne tik iš Širvintų r., bet ir iš Ukmergės, Vilniaus, Jonavos, Rokiškio.

Kaip ir žadėjome, viso projekto metu organizatoriai atidžiai fiksavo ir stebėjo veiklas, todėl pasibaigus renginių maratonui išrinkome patį aktyviausią, daugiausiai varžybų dalyvavusį žaidėją. Su džiaugsmu pranešame, kad specialaus prizo nugalėtoju tapo Deividas Muleronka! Jis dalyvavo net 3 iš 5 organizuojamų varžybų (paplūdimio tinklinio vyrų ir mišrių komandų bei mažojo futbolo). Sveikiname ir linkime šiam sportininkui didžiausios sėkmės ir toliau tobulėti!

Džiaugiamės, kad varžybas stebėjo, su projekto dalyviais bendravo, juos pasveikino ir tolimesnės sportinės sėkmės linkėjo Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ir Širvintų sporto centro direktorė Alina Zapolskienė.

Projekto nebūtų ir be gausaus būrio rėmėjų.

Dėkojame Širvintų rajono savivaldybei ir jos merei Živilei Pinskuvienei už pagalbą organizuojant renginį ir įsteigtus prizus varžybų nugalėtojams, Širvintų sporto centrui ir jo direktorei Alinai Zapolskienei už prizus finalininkams, palaikymą ir pagalbą organizuojant renginius.

Už paramą ir prizus dėkojame: UAB „Dehidra“, UAB „Entafarma“, UAB „Decora LT“, UAB „Gudobelė“ ir „GRYBAI LT“.

Įgarsinimu ir gera nuotaika renginių metu pasirūpino Širvintų r. savivaldybės tarybos narys Rimas Stepaitis bei SLP PRO komanda – AČIŪ jiems.

AČIŪ informaciniam rėmėjui Širvintų rajono laikraščiui „Širvintų kraštas“.

Varžybų akimirkas įamžino Rugilė Petuškaitė, Agnė Lazarevičiūtė, Paulius Markevičius ir Edvinas Liutkus.

Dėkojame ir ištvermingiausiems savanoriams už pagalbą viso projekto metu: Gabijai Vercinskaitei, Airidai Pučinskaitei, Elzei Varaneckaitei, Julijai Judeikytei, Danielei Marovaitei ,Viktorijai Dalinkevičiūtei ir Modestui Dulaičiui.

Už pagalbą organizuojant elektrinių paspirtukų slalomo trasą ir suformuluotas taisykles dėkojame Tautvydui Pileckui.

Naktinio neoninio krepšinio pertraukų metu savo grakščiais judesiais mus džiugino „House of Liberty“ merginos – Dajana, Inesa, Julija ir Kamilė.

O kaipgi varžybos be mylimų ir gerbiamų teisėjų? Dėkojame Algimantui Kmitui, Romualdui Chmeliauskui, Borisui Sockiui, Aurimui Jasevičiui, Vytautui Skirmantui ir kitiems, prisidėjusiems ir negailėjusiems jėgų bei kantrybės teisėjaujant.

Iki kitų kartų!

Projekto koordinatorė, Širvintų atviros jaunimo erdvės (ŠAJE) Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorė – Ieva Eigelytė.

Ji pasidžiaugė, kad savanoriška tarnyba Širvintų atviroje jaunimo erdvėje davė puikios patirties prisidedant ir prie tokio didelio, įspūdingo projekto, kuris leido daugeliui šią vasarą praleisti aktyviai, pasidžiaugti sportu bei atsipalaiduoti darant tai, ką labiausiai mėgsta.

ŠAJE inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+