„Raudonas veršis“

Sveiki, esame protmūšio komanda “Raudonas veršis”. Idėja suburti komandą kilo labai spontaniškai, pamačius facebook skelbimą, jog šio sezono gyvuose Auksinio proto mūšiuose dalyvauja ir Širvintos. Visi komandos nariai yra užkietėję sofos lygos žaidėjai, mėgstame žiūrėti Auksinio proto bei kitų intelektinių TV žaidimų laidas, tad per porą dienų apsitarus nutarėme išmėginti savas jėgas ir užregistruoti komanda. Komandos pavadinimas kilo taip pat spontaniškai, didelės istorijos tame nėra tiesiog gražiai (su)skambėjo.

Mūsų komandoje (kol kas) yra 4 nariai arba dvi šeimos, visi esame iš Širvintų rajono kaimo – Skėteriai. Visi laisvalaikiu ir ne tik mėgstame leisti laiką gamtoje, pažinti augalus, gyvūnus, kiekvieno namuose galima rasti paukščių pažinimo knygas bei kitokias enciklopedijas. Karts nuo karto žaidžiame stalo žaidimus. Taigi plačiau apie kiekvieną:

Romanas Turba – gamtos vaikas, pagal profesiją – miškininkas. Intelektinių žaidimų fanas, laisvalaikiu mėgstantis skaityti knygas, enciklopedijas, žinynus ar net atlasus.

Milda Turbienė – miškininko žmona, trijų sūnų mama, dirbanti paslaugų sektoriuje. Laisvalaikiu sprendžia kryžiažodžius, užsiima rankdarbiais.

Martynas Jankevičius – pagal profesiją sanitarinės technikos specialistas. Laisvalaikį skiria tobulinti žinias tiek profesiniais klausimais tiek bendromis žiniomis, filmų ir serialų žiūrėjimui, muzikos klausymui. Intelektinių žaidimų fanas. Yra dalyvavęs proto kovų gyvuose žaidimuose ir anksčiau.

Justina Jankevičienė – komandos narių išrinkta kaip komandos kapitonė, nes pirmoji pamatė skelbimą ir užregistravo komandą gyviems Auksinio proto žaidimams. Pagal profesiją valstybės tarnautoja. Kaip ir daugelio laisvalaikis intelektiniai žaidimai, filmai ir serialai, kryžiažodžiai. Yra dalyvavus proto kovų gyvuose žaidimuose ir anksčiau.

Pagrindinis tikslas šiose žaidimuose praleisti gerai laiką, sužinoti ko dar nežinome, įgauti patirties, pasitikrinti turimas žinias ir aišku atsakyti bent į vieną klausimą kiekviename etape.

Labai smagu, ir didelis ačiū organizatoriams, kad turime tokią galimybę paįvairinti savo laisvalaikį. Visiems dalyviams ir tuo pačiu savo komandai linkime azarto, kuo daugiau teisingų atsakymų, ir šiuo laikotarpiu – sveikatos, kad pavyktų visą sezoną sužaisti be pertraukų.

Ačiū už jūsų dėmesį!
Pagarbiai Raudonas veršis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top