Ypatinga dovana darbščiausioms Širvintų moterims

Puikus renginys – nuostabus jo tęsinys. Rugpjūčio pradžioje Širvintose vykęs Baltas vasaros piknikas jo dalyvius subūrė gražiai misijai.

Kaip renginio metu kalbėjo Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, „Šis vakaras tampa gražia tradicija. Renginys ir šventė, kurios dalyvius jungia bendras tikslas – kurti, gražinti, padėti. Praeitų metų renginių lėšos buvo skirtos miesto riboženklio sukūrimui, Kultūros centro ir Viešosios bibliotekos vidinio kiemelio sienų tapybai. Na, o šiemet idėja kiek kita. Balto pikniko metu surinktomis lėšomis bus organizuojama kelionė prie jūros žmonėms, kurie tikrai sunkiai dirba ir stengiasi. Kurių pajamos nesiekia tų „grindų“, kai galima sulaukti socialinės paramos, tačiau leisti sau nuvažiuoti prie jūros, atsikvėpti, jų tikrai nepakanka. Tikiu, kad mūsų baltas vakaras leis pradžiuginti šiuos žmones ir suteikti gražiausių įspūdžių“.

Idėja jau pradėta įgyvendinti! Vakaro metu surinktos lėšos iš tiesų suteikė gražių įspūdžių ir atostogų atokvėpį moterims, kurios kasdien savo sunkiu darbu valo, prižiūri ir rūpinasi, kad visiems širvintiškiams ir miesto svečiams mūsų mieste būtų jauku ir švaru. Juk prieš akis – rugsėjis, krintantys medžių lapai, o pailsėjus ir atsikvėpus grįžti į darbus nuotaika – visai kita. Moterys ne tik pamatė Baltijos jūrą, kopas, Palangos tiltą, bet ir pailsėjo, aplankė Nidą, Klaipėdą, Jūros muziejų, delfinariumą.

Savivaldybės merės teigimu, vyrų, tvarkančių miestą, taip pat laukia staigmena su palinkėjimu „Nei žvyno, nei uodegos“.

„Visų moterų vardu AČIŪ Balto vasaros pikniko dalyviams už nepamirštamus įspūdžius pajūryje“.

Keliautojos

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Ypatinga dovana darbščiausioms Širvintų moterims"

  1. ala parašė:

    Labai grazi iniciatyva.

Comments are closed.

scroll to top