Dainininkė AISTE pristato naują vaizdo klipą ir dainą „My Only Friend“

AISTE Širvintų kultūros centro scenoje

AISTE Širvintų kultūros centro scenoje

Pilkai žiemišką foną Lietuvoje šiandien spalvina dainininkė AISTE. Jos 8 dešimtmečio Londono ritmų įkvėpta nauja daina ir vaizdo klipas „My Only Friend“ – jau trečias atlikėjos kūrinys šiais metais.

Kuriant pastarąją dainą atlikėja bendradarbiavo su prodiuseriu Tim Young, anksčiau dirbusiu su tokiais atlikėjais kaip Queen, Micheal Jackson, Adele, Lady Gaga ir Amy Winehouse. „Galiu drąsiai teigti, kad kai pradėjau rašyti, ši daina su visomis melodijomis „pasirašė“ per dvi dienas. Pirmą kartą absoliučiai tiksliai žinojau, kas eis po ko ir kaip tai turi skambėti, lyg būtų kas diktavęs“, – dainos atsiradimo istoriją pasakoja dainininkė.

„Įrašinėjau namuose, todėl man šiek tiek gaila mano kaimynų. Visi „back’ai“ yra mano pačios įdainuoti, todėl kiekvieną liniją reikėjo sudainuoti po mažiausiai penkis kartus. Vis dar svarstau, kaip jiems atsidėkoti, šokoladu ar konjaku“, – juokauja kūrėja.

Galingo vokalo savininkė AISTE – Londone gyvenanti ir kurianti lietuvė Aistė Gaižauskaitė. Kelis metus Londone LSE studijavusi 24 metų mergina save atranda muzikoje, o Lietuvą dainininkė garsina legendinėse muzikos įrašų studijose, tokiose kaip „Metropolis“, „Premises Studios“ ir kt. Kartu su Aiste muziką prodiusuoja ir darbais dalinasi kitas jaunosios kartos Lietuvos muzikantas – Kipras Varaneckas, roko grupės „The Independent“ narys.

Kūrinio „My Only Friend“ atlikimas ir vokalinės harmonijos primena auksinius roko laikus, ypatingai – legendinės grupės „Queen“ kūrybą. AISTE tvirtina, jog kurdama alternatyvą radijo topuose karaliaujančiai šiuolaikinei muzikai, įkvėpimo ji semiasi iš praeities: „Su Queen’ų muziką užaugau, todėl ji labai smarkiai prisidėjo prie mano asmenybės formavimosi. Norėjosi atiduoti duoklę ir parodyti, ko jie mane išmokė bei tuo pačiu sugrįžti prie vienos iš kertinių gyvenimo temų – draugystės. Šiais laikais mes visi draugai, tačiau jeigu turi bent vieną žmogų, kuriam tikrai galėtumei skirti šią dainą, vadinasi, esi laimingas žmogus“.

„Atlikėją Freddie Mercury AISTE iškelia virš visų savo įkvėpėjų. Žemiau lieka Beyonce, „Pink Floyd“ ir net Aistės prosenelis, žinomas simfonijų ir operų kompozitorius Lietuvoje“, – apie dainininkės meilę Queen’ams rimtai juokauja jos prodiuseris bei darbų partneris Kipras Varaneckas.

Siekdama ne tik garso, bet ir vaizdo autentikos, dainos klipo filmavimui AISTE pasirinko neįprastą lokaciją – Širvintų kultūros centrą. Klipe siekiama sukurti 8 dešimtmečio gyvo garso pasirodymų atmosferą, todėl pasirinkta ne tik nuo tų laikų nepakitusi vieta, bet ir to laikmečio filmavimo, apšvietimo įranga, efektai.

Nors komanda nesistengė labai tiksliai atkurti laikotarpio, dėmesys detalėms abejingų nepalieka. AISTE pasakoja, jog mikrofonas, į kurį dainuojama klipe, yra tiksli grupės „ABBA“ mikrofono replika, o auksinis jo laidas yra vienetinis ir buvo pagamintas pagal specialų užsakymą. Negana to, kostiumas, kurį išvysite klipe, kaip ir su juo atliekama choreografija – taip pat sukurtas pačios atlikėjos.

AISTE jau yra išleidus tris vaizdo klipus. Šiuo metu dirba prie savo debiutinio albumo ir ruošią gyvą programą. „Londone man patinka, čia pilna veiksmo ir įkvėpimo! Šiuo metu dirbu su Londono session muzikantais. Jie nuostabūs! Neužilgo pradėsime ruošti gyvo pasirodymo programą ir pasirodysime Londone. Žinoma, labai smagu būtų pasirodyti ir Lietuvos scenoje“, – sako dainininkė.

AISTE – „My Only Friend“

AISTE ir jos kūrybą galite sekti čia:

instagram: @alovebuzz

spotify:track:4WH2W0NXjWOsRlgwN7AO4w

FB: https://www.facebook.com/aistemademoiselle

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+