Barskūniškių kelionė prie jūros

Barskūniškiai prie jūros

Barskūniškiai prie jūros

2018 m. liepos 28-29 dienomis Palangos miesto savivaldybė trečią kartą inicijavo socialinę akciją „Pasveikink jūrą Palangoje“. Ji organizuojama prisidedant prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“, kurios pagrindinis tikslas – telkti visuomenę – nevyriausybines organizacijas, bendruomenes, savivaldybes, socialiai atsakingo verslo įmones, žiniasklaidos kanalus ir žinomus žmones – bendromis pastangomis keisti Lietuvą.

Į socialinę akciją Palangoje vyko dešimt Barskūnų pagrindinės mokyklos mokinių ir du lydintieji asmenys. Su savimi delegacija vežėsi piešinių „Mano jūra“, kuriuose pavaizdavo, kaip įsivaizduoja jūrą. Keliautojų laukė dviejų dienų programa, kurios svarbiausia dalis – pirmasis susitikimas su jūra. Vaikai dalyvavo eisenoje jūros link, maudėsi ir statė smėlio pilis, taip pat aplankė Gintaro muziejų, Šunų muziejų, batutų parką, Birutės kalną, žavėjosi Palanga, fotografavosi.

Mažieji barskūniškiai į namus grįžo kupini naujų įspūdžių ir potyrių.

Barskūniškiai prie jūros

Barskūniškiai prie jūros

Barskūniškiai prie jūros

Barskūniškiai prie jūros

Už suteiktą galimybę nuvykti į akciją ir pamatyti jūrą norime padėkoti Širvintų r. savivaldybės merei Živilei Pinskuvienei, administracijos direktorei Ingridai Baltušytei-Četrauskienei, Socialinės paramos skyriaus vedėjai Ievai Kananovič, o už saugią kelionę – Bartkuškio mokyklos-daugiafunkcio centro direktorei Danguolei Kalesnikienei ir vairuotojui Henrikui Žygis.

Barskūnų pagrindinės mokyklos bendruomenė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Barskūniškių kelionė prie jūros”

  1. klementina parašė:

    Šaunuoliai. Labai smagu.

  2. Angelina parašė:

    Šaunuoliai Barskūnai. Ir kas lydėjo taip pat šaunuoliai.

Comments are closed.

scroll to top
+