Vagys vėl apsilankė prie kapinių

Rugsėjo 4-7 dienos

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad šiomis dienomis į įstaigą išblaivėti buvo pristatyti 5 asmenys, išaiškinti 3 neblaivūs vairuotojai, 20 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų. Beje, tarp tokių per savaitgalį išaiškintų pažeidėjų 2 buvo neužsisegę saugos diržo, 5 – neįsijungę artimųjų šviesų žibintų, 4 – viršiję leistiną greitį, 4 – pažeidę kitus reikalavimus.

Šią savaitę, galimas dalykas, pažeidėjų padaugės, nes nuo pirmadienio daugelyje Europos valstybių, taip pat ir Lietuvoje, policijos pareigūnai vykdo saugos diržų naudojimo kontrolės akcijas.

Kaip informavo Policijos departamentas, per vasario mėnesį 22 Europos valstybėse vykusią policinę priemonę buvo nustatyta, kad net 142 tūkst. automobilių vairuotojų ir keleivių nebuvo prisisegę saugos diržų, iš jų – net 4 tūkst. vaikų. Kasmet Europos keliuose žūsta per 10 tūkst. žmonių ir vien dėl to, kad nesegi saugos diržų.

Apskritai per savaitgalį policijai teko vykti į keturias eismo įvykių vietas, triskart – rugsėjo 6-ąją.

Tądien, apie 1 val., Vileikiškių kaime automobilį vairavęs A. D. nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė transporto priemonės, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į pakelės medį. Eismo įvykio metu buvo apgadintas automobilis, žmonės nenukentėjo. Tačiau vairuotojas po eismo įvykio, nelaukdamas, kol bus patikrintas jo blaivumas, vartojo alkoholinius gėrimus.

Ryte pranešta apie eismo įvykį kelio Maišiagala-Širvintos 15-ajame kilometre: 8.50 val. neblaivus D. J. nesuvaldė automobilio. Transporto priemonė nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis.

Vakare, 21.50 val., kelio Jauniūnėliai-Musninkai 7-ajame kilometre neblaivus A. K. nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo į pakelės griovį. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis.

Rugsėjo 7-ąją, apie 12.50 val., Rubikonių kaimo kelio vingyje automobilio nesuvaldė V. S. Šio eismo įvykio metu automobilis taip pat nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Apgadintas automobilis, žmonės nenukentėjo.

Policija pradėjo kelis ikiteisminius tyrimus.

Rugsėjo 5 dieną Komisariate užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad S. B. internetinėje svetainėje savo atžvilgiu rado tikrovės neatitinkančią, įžeidžiančią anketą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Plačiau apie tai skaitykite atskirą publikaciją.

Sekmadienį policija užregistravo E. K. skundą, kad rugsėjo 7 dieną ji pastebėjo, jog iš automobilio, stovėjusio prie kapinių, dingo rankinė su pinigais ir dokumentais.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Vagys vėl apsilankė prie kapinių"

  1. Billie parašė:

    Inceillgente and simplicity – easy to understand how you think.

Comments are closed.

scroll to top
+