Užregistruotas pareiškimas dėl išžaginimo

Liepos 20 – 26 d. įvykių suvestinė, parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius

Per savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai: dėl Išžaginimo – 1, dėl Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo (kas vairavo kelių transporto priemonę arba mokė praktinio vairavimo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio) – 1, dėl vagystės – 1, dėl Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo – 1.

Liepos 21 d. užregistruotas moters (gim. 1967 m.) pareiškimas, kad 2022 m. liepos 19 d. apie 23.30 val. Širvintų r., Jauniūnių sen., bute, jos sutuoktinis (gim. 1979 m.), panaudodamas prieš ją fizinį smurtą bei tokiais savo veiksmais atimdamas galimybę priešintis, lytiškai su ja santykiavo prieš jos valią. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas (kas vairavo kelių transporto priemonę arba mokė praktinio vairavimo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio).

Tą pačią dieną užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad liepos 21 d. apie 19.25 val. Širvintų r., Musninkų sen., Viršuliškių k., Viršuliškių g., vyras (gim. 1955 m.), gyv. Vilniuje, vairavo automobilį VW GOLF neblaivus, kai nustatytas 2.43 promilių girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl to, kad vairavo transporto priemonę, kai nustatytas neblaivumas 1,51 promilių ir daugiau.

Liepos 23 d. užregistruotas moters (gim. 1995 m.), gyv. Širvintų r., Jauniūnų sen., Medžiukų k., pareiškimas, kad Širvintų m. šventėje iš jos buvo paimta rankinė, kuri buvo padėta ant suoliuko, iš jos buvo išimta piniginė, kuri rasta numesta ant žemės. Iš piniginės pavogta 500 Eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl svetimo turto pagrobimo.

Liepos 24 d. vyras (gim. 1984 m.), gyv. Širvintų r., Zibalų sen., Šešuolėlių I k., būdamas neblaivus, kai nustatytas 0,53 promilių neblaivumas, vairavo mopedą Širvintų r., Zibalų sen., Šešuolėlių I k. Surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Liepos 25 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad 2022 m. liepos 17 d., apie 10.48 val., Širvintų r., kelyje Širvintos-Šešuoliai-Miegučiai 3,51 km., automobilis JAGUAR X-TYPE, vairuojamas vyro (gim. 1972 m.), gyv. Širvintų r., Zibalų mstl., atsitrenkė į priekyje važiavusį automobilį TOYOTA AURIS, kurį vairavo vyras (gim. 1994 m.), gyv. Širvintose, kuris rodė kairįjį posūkio signalą ir, ketindamas sukti į kairę, praleidinėjo iš priekio atvažiuojantį automobilį TOYOTA AURIS. Automobilyje važiavusią keleivę (gim. 1973 m.) dėl politraumų greitosios medicinos pagalbos brigada išvežė į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę. Po apžiūros paleista. 2022 m. liepos 19 d. keleivė dėl dešinės rankos skausmo, kuris atsirado po eismo įvykio, savarankiškai kreipėsi į VšĮ „Šeškinės polikliniką“, ten moteriai buvo nustatytas dešinės rankos stipinkaulio apatinės dalies lūžis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top