Ugniagesiai evakavo gyventojus iš „Milijonierių“ namo

Nors trečiadienio rytą termometro padala nukrito ties minus 12-15 Celsijaus laipsnių, „Milijonierių“ namo durys buvo atlapos ir paremtos plyta.

Nors trečiadienio rytą termometro padala nukrito ties minus 12-15 Celsijaus laipsnių, „Milijonierių“ namo durys buvo atlapos ir paremtos plyta.

Kovo 9-ąją, 23.09 val., buvo gautas pranešimas, kad dega Širvintų mieste, Vilniaus g. 41-ajame name, esantis rūsys. Paaiškėjo, kad nenaudojamoje rūsio patalpoje degė sukaupti sendaikčiai. Gaisro metu buvo uždūminta daugiabučio pastato laiptinė ir koridoriai, iš uždūmintų patalpų trumpam evakuoti namo gyventojai, kaip informuoja Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas – 20 žmonių. Gaisro metu apdegė elektros instaliacija.

Apie šio namo problemas esame rašę ne kartą. Štai sausį straipsnyje „Vienintelė išeitis – surinkti 16 tūkst. Lt?“ rašyta, kad pro kiaurą stogą varvantis vanduo pasiekė antrąjį keturaukščio namo aukštą. O varva jis ne bet kur, o tiesiai ant elektros laidų ir skydinių. Gyventojai baiminosi, kad tik laiko klausimas, kada gali įvykti nelaimė.

Šiuo atveju kiauras stogas greičiausiai niekuo dėtas, nes ugnis, spėjama, įsiplieskė dėl neatsargaus rūkymo. Gaisro vietą apžiūrėję ugniagesiai atkreipė dėmesį, kad patalpoje primėtyta nuorūkų, palikta tuščių butelių nuo alkoholinių gėrimų. Galimas dalykas, nenaudojama patalpa iš tiesų buvo intensyviai naudojama, tik – kitai paskirčiai. Tokiu atveju atsakomybės našta gula ant pačių gyventojų pečių.

Vienas priešais įsikūrusio namo gyventojas ironizavo, kad jie kaimyninį namą juokais vadina „Milijonierių“ namu. Ir tai ne dėl to, kad šiame name gyvena nemažai socialinės paramos reikalingų žmonių. Gyventojus iš priešais esančio namo piktina kai kurių kaimynų nerūpestingumas ir švaistūniškas gyvenimo būdas.

– Žiemą kiekvienas ūkiškai nusiteikęs žmogus stengiasi taupyti šilumą, nes ji kainuoja nepigiai. Tačiau matome, kad Vilniaus gatvės 41-ojo namo gyventojams taupyti nėra reikalo: ar vasara, ar žiema – laiptinės duris atlapos iki galo. Maža to, jos dar paremtos plyta, kad neužsidarytų, – sakė kaimyninio namo gyventojas.

Matyt, „milijonieriai“ gyvena per šiltai, o gal tingi varstyti duris. Žmogus sakė, kad dažnai nueina ir uždaro kaimyninio namo duris, tačiau jos netrukus vėl būna atlapos ir paremtos plyta. Bandė gėdyti, bandė apeliuoti į švaistūnų sąžinę – viskas lyg vanduo nuo žąsies.

Beje, praėjusią savaitę ugniagesiai iš viso gavo tris pranešimus apie kilusius gaisrus. Be jau minėtojo, kovo 7-ąją, 13.33 val., ugniagesiai gelbėtojai buvo kviečiami į Cegelnės kaimą, kur užsiliepsnojo P.R. priklausančiame garaže laikoma mediena. Gaisro metu apdegė 0,5 kub. m medienos, aprūko patalpos sienos ir lubos. Kovo 10-osios vakarą, 20.17 val., buvo pranešta, kad Rimučių kaime dega E.J. ir V.J. pirtis. Gaisro metu sudegė nesenai pastatytos pirties stogas ir perdengimas, stipriai apdegė medinės pirties sienos.

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba informavo, kad nuo metų pradžios iki kovo 12-osios rajone kilo 7 gaisrai, atlikti 6 gelbėjimo darbai.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

8 Atsakymai į “Ugniagesiai evakavo gyventojus iš „Milijonierių“ namo”

 1. :) parašė:

  yra tikrai normaliu siemu kurie ten gyvena ! o kad kazkokie girtuokliai ar bomzai ten neprisiziuri tai ne normaliu zmoniu reikalas. o kodel Milijonierių niekaip nesuprantu ? 😀 😀 😀

 2. pllwda parašė:

  3IvdLE tgmhmvolpfpa

 3. Toyib parašė:

  A Buddha in long hair sounds funny tohguh the possibility of long hair can’t be ruled out. But I feel this guy doesn’t seem real. Or may be he is real, why should we care? Just let him do whatever he wants to do. Why talk about him?

 4. jola parašė:

  gal uzteks juodint ta bendrabuti yra ir normaliu seimiu kurie gyvena

 5. anupras parašė:

  o kiek kainoja kambaris tame name?

 6. xxxx parašė:

  Jie silti ir jiems silta.

 7. Laurynas Gelažauskas parašė:

  Axujanai

Comments are closed.

scroll to top
+