Teismas atmetė „Lelijos“ apeliacinį skundą

Širvintų rajono savivaldybė pasidžiaugė, kad balandžio 5 dieną Vilniaus apygardos teismas atmetė UAB „Lelija“ apeliacinį skundą kaip nepagrįstą ir paliko galioti Vilniaus regiono apylinkės teismo Širvintų rūmų 2021 metų lapkričio 10 sprendimą, kuriuo UAB „Lelija“ buvo įpareigota per 3 mėnesius atlaisvinti ir išregistruoti taip vadinamus „statinius“ Plento gatvėje, greta naujojo miesto stadiono.

Apie tai trečiadienį „Facebook“ socialinio tinklo paskyroje pranešė merė Živilė Pinskuvienė, pridūrusi, kad ji tikra, „jog mums pavyks atsikratyti žemgrobių privatininkų, dešimtmečius marinuojančių valstybinius sklypus miesto centre, kur jau seniai galėjo būti kažkas sukurta, pastatyta, įsteigtos darbo vietos“.

Palikus galioti pirmosios instancijos teismo nutartį, įsigalioja ir nustatytas terminas – 3 mėnesiai. UAB „Lelija“ visa tai turės padaryti iki liepos 5-osios. Ar padarys geru noru, ar prireiks teismo antstolių, kaip buvo labai panašioje istorijoje dėl „Atžalyno“ kooperatyvo pamatų Upelio gatvėje?

Merė padėkojo Nacionalinės žemės tarnybos vadovams ir tarnybos bei savivaldybės teisininkams už sugebėjimą atsilaikyti.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite balandžio 8 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top