Smilko anglys kibire

Asociatyvi nuotr.

Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informacija apie gaisrus bei atliktus gelbėjimo darbus už laikotarpį nuo 2021-11-24 d. iki 2021-12-14 d.

Per pastarąsias tris savaites užregistruoti šie įvykiai.

2021-11-28 d. pranešta, kad Širvintose, I. Šeiniaus gatvėje, užsikirto laiptinės durys, asmuo negali grįžti į butą, kuriame liko du mažamečiai vaikai. Nepagrįstas iškvietimas, pagalbos neprireikė.

2021-12-06 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen. Rimučių k., Beržės g., pranešėja grįžo namo ir mato dūmus, sklindančius iš vonios kambario. Pastatas medinis, viduje žmonių nėra. Iškvietimas nepagrįstas. Namo viduje metaliniame kibire smilko anglys. Kibiras išneštas į lauką iki atvykstant priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms.

2021-12-08 d. pranešta, kad Širvintose, Nepriklausomybės a., uždūmintas butas. Atvykus, buvo dūmų. Patikrinimui nuardyta apie 1 m² medinių apdailos dailylenčių prie dūmtraukio. Patikrintas butas ir laiptinė. Pranešimas nepagrįstas.

2021-12-12 d. gautas pranešimas, kad Čiobiškio sen. Strazdų k., name, kuriame gyvena pranešėjos giminaitis, kelias savaites dega šviesa, durys užrakintos iš vidaus. Atvykus pagalbos neprireikė. Namas buvo neužrakintas, viduje nieko nebuvo.

PAGD prie VRM Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informacija

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 17 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top