Skriaudė ir Širvintų prekybos centrus

Kaip informuoja Policijos departamentas, sulaikyti visoje Lietuvoje „besidarbavę“ vagys, juos vežiojęs vyras bei vogtų daiktų supirkėjas.

Policijai pavyko nustatyti du vagis, kurie apvogė sostinės Liepkalnio g. esančią alkoholinių gėrimų parduotuvę. Tai 1982 metais gimusi moteris ir 1985 metais gimęs vyras. Jie, galimai veikdami bendrininkų grupėje bei aiškiai pasiskirstę vaidmenimis, sistemiškai ir įžūliai vykdė vagystes prekybos centruose visoje šalies teritorijoje. Policija teigia, kad jie iš vogtų daiktų supirkėjų gaudavo užsakymą prekėms (alkoholiniams gėrimams, įvairiems masažuokliams, mėsoms ir kitoms prekėms), kurias įvairiausiais būdais pagrobdavo.

Įtarus, kad kovo 29 dieną jie vykdė sistemines vagystes Panevėžyje ir Širvintose, nuspręsta juos sulaikyti. Pareigūnams nusikaltėliai įkliuvo Vilniuje, Ukmergės g. esančių gyvenamųjų namų kiemuose. Taip pat sulaikytas ir juos po visą Lietuvos Respublikos teritoriją automobiliu „Ford“ vežiojęs vairuotojas, gimęs 1978 metais. Automobilio bagažinėje rasta didelis kiekis įvairių alkoholinių gėrimų, mėsos gaminiai ir kitos prekės, o salone – drabužiai, kuriais kaskart persirengdavo, ir įvairių gamintojų, įvairios talpos alkoholinių gėrimų.

Paaiškėjus, jog vogtus daiktus superka 1997 metais gimęs vyras, naktį jis buvo sulaikytas. Vyro gyvenamojoje vietoje atlikta neatidėliotina krata, per kurią surastas didelis kiekis įvairių gamintojų alkoholinių gėrimų, 8200 eurų, galimai įgytų nusikalstamu būdu, ausinės, įvairūs mobiliojo ryšio telefonų priedai ir kitos galimai pagrobtos prekės.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.5 (2 įvert.)
scroll to top
+