Širvintose blaškėsi elnias

Elnias Širvintų m. Upelio g. Andriaus Butylkino nuotr.

Rugsėjo 27 d. – spalio 3 d. įvykių suvestinė, parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius

Per savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 2 ikiteisminiai tyrimai.

Kaip informuoja Lietuvos kelių policijos tarnyba, spalio 2-5 dienomis vyksta transporto priemonių vairuotojų nesustojimo prieš pėsčiųjų perėją, kai to reikalaujama pagal Kelių eismo taisykles, kontrolė. O štai nuo pirmadienio visą kitą savaitę vyks pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolė.

Apie praėjusią savaitę užregistruotus skaudžius eismo įvykius nepranešama, nors įvykių keliuose būta. Pavyzdžiui, rugsėjo 29-spalio 1 dienomis šalyje užregistruoti 58 transporto priemonių susidūrimų su gyvūnais (briedžiais – 6, barsukais – 4, elniais, stirnomis ir šernais – po 3, usūriniais šunimis – 2, taip pat su lape, net meškėnu). Trys šių įvykių užregistruoti ir Širvintų rajone.

Tai, kad laukinius žvėris galime sutikti ne tik užmiesčio keliuose ir jų migracijos takuose, tačiau ir mieste, iliustruoja širvintiškio Andriaus Butylkino padarytos nuotraukos. Sekmadienį Širvintose, Upelio gatvės mikrorajone, blaškėsi elnias.

Juokais svarstant, jei tokių atvejų daugės, gal atsiras siūlymų Upelio gatvėje įrengti kelio ženklą Nr. 131 „Laukiniai gyvūnai“, įspėjantį apie kelio ruožą, kuriame yra didelė tikimybė, kad per kelią gali judėti laukiniai gyvūnai.

Parengta pagal policijos pranešimus

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite spalio 6 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top