Šalia apvirtusio automobilio – sužalotas žmogus

Lapkričio 12-16 dienos

Per penkias dienas Širvintų rajono policijos komisariate išblaivėjo 15 asmenų: vienas jų neblaivus atvyko į Komisariatą apklausai, o vienas neblaivus šlitinėjo Komisariate, trys neblaivūs asmenys triukšmavo namuose, trys neblaivūs asmenys prie Širvintų kavinės „Lelija“ užkabinėjo žmones (policijoje užregistruotas Vilniaus miesto gyv. A. S. skundas), trys neblaivūs asmenys triukšmavo Kalnalaukio gatvėje, vienas neblaivus šlitinėjo Širvintų miesto Vilniaus, o kitas – Plento gatvėse, dar vienas – Zibaluose, o G. G. – lapkričio 15-ąją neblaivus vairavo automobilį. Beje, jis neturėjo teisės vairuoti, nepasirinko saugaus greičio ir nuvažiavo nuo kelio į pakelės griovį. Eismo įvykio metu apgadintas automobilis, žmonės nenukentėjo.

Apie dar vieną eismo įvykį policijai pranešta lapkričio 16-ąją: Širvintose Č. Z. vairavo automobilį neblaivus ir neturėdamas teisės jo vairuoti, nepasirinko saugaus greičio, nuvažiavo nuo kelio į pakelės griovį. Eismo įvykio metu apgadintas automobilis, žmonės nenukentėjo.

Lapkričio 16-ąją policijai buvo pranešta, kad kelio Jauniūnėliai-Musninkai 9-ajame kilometre rastas apvirtęs automobilis, o šalia jo – iškritęs sužalotas K. V., kuris pristatytas į Širvintų ligoninę. Policija aiškinosi, kas vairavo automobilį.

Keli ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl smurto. Štai lapkričio 12-ąją užregistruotas tarnybinis pranešimas, jog spalio 27-ąją buvo gautas A.G. skundas, kuriame žmogus skundžiasi buvęs sumuštas nepažįstamų asmenų A.Č. priklausančioje pirtyje.

Lapkričio 13 dieną policija užregistravo S. P. skundą, kad tądien Širvintose, Vilniaus gatvėje, trys 15-16 metų paauglės, panaudodamos psichologinį ir fizinį smurtą, iš A. P. (gim. 1995) atėmė 20 litų.

Lapkričio 14 dieną policija užregistravo A.S. skundą, kad nepažįstami jaunuoliai jį išplūdo necenzūriniais žodžiais bei sudavė į veidą.

Savaitgalį Komisariate taip pat užregistruotas A.K. skundas dėl jaunuolių įžeidžiamo elgesio jos atžvilgiu, taip pat L.K. skundas dėl kilusio konflikto su sutuoktiniu.

Pradėta ir kitų ikiteisminių tyrimų: policijai buvo pranešta, kad Širvintų mieste apvogti automobiliai, kad spalio 20-ąją, vykdant planinius darbus, pastebėta, jog iš apskaitos skydo pavogtas elektros skaitiklis, kad lapkričio 14-ąją A. K. sodyboje rastas A. B. kūnas be išorinių smurto žymių.

Per šias dienas policija išaiškino 1 Kelių eismo taisyklių pažeidėją.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Šalia apvirtusio automobilio – sužalotas žmogus”

  1. ;] parašė:

    Yra Yra Širvintose tokių paauglų „gražuolių inteligenčių“ nevaldančių savo veiksmų. O ateitis tokių merginų ir taip aiški. Bjauru.

  2. Aurimas R> parašė:

    Paaugliai per daug nevarzomi pasijuto.

Comments are closed.

scroll to top
+