Prie Musninkų apsivertus kariniam džipui sužalotas karys

Lapkričio 22-28 d. įvykių suvestinė, parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius

Per savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai, ių jų 2 – dėl smurtavimo.

Lapkritį Širvintų rajono keliuose tris dienas policijos komisariato pareigūnai vykdė tikslinę policinę – prevencinę priemonę, skirtą transporto priemonių vairuotojų blaivumo (apsvaigimo nuo alkoholio ir (ar) psichotropinių medžiagų) kontrolei, siekiant prisidėti prie vairuotojų sąmoningumo didinimo. Priemonių metu buvo patikrinti 115 transporto priemonių vairuotojų. Vienas vairuotojas vairavo transporto priemonę neturėdamas tam teisės. Jam buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas taip pat informuoja, kad lapkričio 23 d. apie 17.50 val. šalia Musninkų miestelio pastebėtas nuo kelio nuvažiavęs į griovį ir apvirtęs karinis visureigis „Mercedes Benz“. Per eismo įvykį sužalotas visureigį vairavęs karys (gimęs 2000 m.), kuris, suteikus medicinos pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Pradėta administracinio nusižengimo teisena.

Pažymėtina, kad tądien buvo švenčiama Lietuvos kariuomenės diena.

O štai Policijos departamentas praneša, kad lapkričio 24 d. 13.37 val. į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi 1950 m. gimusi moteris, kuri pranešė, kad nuo liepos 28 d. iki lapkričio 22 d. Širvintų rajone, Akmenių kaime, namuose nenustatyti asmenys per internetinę investavimo platformą apgaulės būdu iš jos išviliojo 19 349 eurus. Pradėtas ikiteismini styrimas dėl sukčiavimo.

Parengta pagal policijos pranešimus

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 1 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top