Prevencinė priemonė „Autobusų keleivių saugumas“

Vasario 15 d. Širvintų autobusų stotyje Širvintų rajono policijos komisariato pareigūnai vykdė prevencinę priemonę „Autobusų keleivių saugumas“. Prevencine priemone, siekiama atkreipti autobusų vairuotojų ir keleivių dėmesį į eismo saugumo svarbą ir būtinybę laikytis KET taisyklių.

Pagal eismo įvykių stebėseną 2022 m. eismo įvykiuose Vilniaus apskrityje žuvo 11 keleivių, t. y. 36,67 proc. nuo visų žuvusių eismo dalyvių, ir sužeista 214 keleivių, t. y. 26,1 proc. nuo visų eismo įvykiuose sužeistų eismo dalyvių.

Policijos pareigūnai autobusų stoties prieigose bei autobusuose bendravo su vairuotojais ir keleiviais aiškino apie Kelių eismo taisyklėse nustatytą pareigą užsisegti saugos diržus ir Administracinių nusižengimų kodekse numatytą administracinę atsakomybę. Autobusų keleivių saugos diržų segėjimo patikrinimas buvo „draugiškas“, pareigūnai keleivius įspėjo kelionę tęsti užsisegus saugos diržus dėl savo pačių saugumo. Saugos diržo nesegintiems vairuotojams ir keleiviams gresia administracinė atsakomybė nuo 30 iki 50 eurų.

Taip pat informavo keleivius apie kylančias grėsmes nukentėti nuo vagysčių, kišenvagių, telefoninių ar internetinių sukčių, patarė, kaip šių grėsmių išvengti, platino informacinius lankstinukus.

Širvintų RPK inf.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite vasario 17 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top