Po nužudymo ieškotas širvintiškis grąžintas į Lietuvą

„Širvintų krašto“ žiniomis, savaitgalį iš Norvegijos į Lietuvą grąžintas 1976 metais gimęs širvintiškis Darius Jeremičius, kurio nuo 2006-ųjų metų ieškojo Širvintų policija. Įtariama, kad šis širvintiškis gali būti susijęs su 2006 metų rugpjūčio 29-ąją viename Kalnalaukio gatvės butų užregistruotu įvykiu. Tada policijai buvo pranešta, kad čia rastas V. B. kūnas.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nužudymo. Kartu buvo paskelbta ir trijų asmenų paieška. Tada įtarta, jog kelias dienas girtavęs V. B. buvo mirtinai sumuštas dėl skolų. Neatmesta, kad įtariamieji prievartavo jo turtą. Duomenys apie juos buvo perduoti ir Interpolui, nes manyta, kad širvintiškiai spėjo pasitraukti į užsienį.

Maždaug prieš metus policija sulaukė pranešimo, kad vieną ieškomų asmenų, konkrečiai – Olegą Žemaitį, sulaikė Norvegijos teisėsaugininkai. Žinios apie jį buvo perduotos Širvintų rajono policijos komisariatui, pradėti rengti dokumentai ekstradicijai. Tada policijos pareigūnai sakė, kad neturi jokios informacijos, dėl ko Olegas Žemaitis patraukė Norvegijos policininkų dėmesį, kur jis buvo sulaikytas. Apie kito ieškomo asmens – Dariaus Jeremičiaus – buvimo vietą tada žinių neturėta, tačiau netrukus oficialiai pranešta ir apie jo sulaikymą užsienyje.

Mūsų žiniomis, Olegas Žemaitis Širvintų policijai dar neperduotas.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Po nužudymo ieškotas širvintiškis grąžintas į Lietuvą”

  1. berniokas parašė:

    Gal kas zinot, ar jie abu jau sedi kalejime?

  2. juozas parašė:

    …o istikruju,tai jusu zinios kaip buvo turgaus lygio,taip ir pasilyko…

Comments are closed.

scroll to top
+