Po išgertuvių namą sudrebino gaisras

Trijų aukštų mūrinis namas, kuriame kilo gaisras.

Trijų aukštų mūrinis namas, kuriame kilo gaisras.

Pradėjus skaičiuoti pirmąsias gegužės 8-osios minutes, Bendrasis pagalbos centras telefonu 112 buvo informuotas, kad Bartkuškio kaime, Aušros gatvės 37-ajame name, dega antrajame aukšte esantis Tatjanos T. butas. Šio namo pirmajame aukšte veikia biblioteka ir medicinos punktas, yra 10 butų.

Atvykus ugniagesiams, butas degė atvirąja liepsna, buvo uždūminta laiptinė ir trečiajame aukšte esantys butai.

Gaisro metu išdegė dalis dviejų kambarių buto – liepsnos nusiaubė prieškambarį, virtuvę ir vonią. Smarkiai apdegė gyvenamojo kambario grindys, išsilydė plastikinės lubos, aprūko sienos.

Dar iki atvykstant ugniagesiams, iš trečiajame aukšte esančio buto pro langą iššoko 1962 metais gimusi R.Č. ir jos nepilnametė dukra. Abi dėl traumų išvežtos į ligoninę. Gaisro metu name buvo 16 gyventojų, tarp jų – 3 nepilnamečiai. Kai kurie iš namo išėjo patys, bet 5 suaugusius žmones, vieną vaiką ir šunį iš uždūmintų butų išvedė ugniagesiai.

Trečiojo aukšto gyventojai mėgino gelbėtis iš patalynės surišę virvę.

Trečiojo aukšto gyventojai mėgino gelbėtis iš patalynės surišę virvę.

Gesinant gaisrą, buvo užpiltas pirmajame aukšte esantis butas ir laiptinė, aprūko viršutiniai butai.

Kaip tą pačią dieną „Širvintų kraštą“ informavo Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkas Jonas Jočys, gaisro priežastys dar buvo tiriamos – neatmesta neatsargaus rūkymo ir neatsargaus elgesio su ugnimi, tyčinio gaisro sukėlimo ir kitos versijos. Pasak kaimynų, išvakarėse šiame bute, kur kilo gaisras, vyko išgertuvės, buvo rūkoma. To ugniagesiams nepaneigė ir savininkė, kuri bute gyvena viena.

Gintaras Bielskis
Širvintų PGT nuotraukos

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Po išgertuvių namą sudrebino gaisras"

  1. vilius parašė:

    as esu sito namo gyventojas

Comments are closed.

scroll to top
+