Nepagarba pėstiesiems

Replika

„Širvintų kraštas“ jau rašė, kad prie mieste esančios „Cento“ parduotuvės, pradėjus statyti automobilius, iškilo problemų pėstiesiems. Dėl to į laikraštį kreipėsi jau ne vienas žmogus. Esame citavę ir Kelių policijos poskyrio viršininką Kęstutį Lelevičių, kuris teigė, kad čia automobilius statantys vairuotojai Kelių eismo taisyklių nepažeidžia. Anot jo, čia nėra automobiliams stovėti draudžiančio ženklo, o paties statymo būdo negalima traktuoti kaip statymo ant šaligatvio, nes šioje vietoje esantis šaligatvis nuo važiuojamosios dalies nėra atskirtas borteliu.

Tiesa, anksčiau jo būta, bet, remontuojant įvažiavimą į Savivaldybės administracijos pastato automobilių stovėjimo aikštelę, buvo užlieta nauja asfalto danga ir važiuojamoji dalis susilygino su anksčiau buvusiu šaligatviu.

Penktadienį į redakciją paskambinusi skaitytoja, išgirdusi šiuos argumentus, piktinosi ir sakė, kad tokie paaiškinimai jos visai netenkina. Per parduotuvės pasienyje sustatytus automobilius praeiviai dažnai negali praeiti, tad turi eiti važiuojamąja dalimi. Jei, sakykime, koks žioplas vicemeras partrenks pėstįjį, tai kaltas bus tik pastarasis.

Anot skaitytojos, ją piktina, kad negerbiamos pėsčiųjų teisės, ypač – „baltųjų rūmų“ pašonėje. Ne paslaptis, kad greta parduotuvės automobilius dažniausiai stato būtent Administracijos pastate dirbantys valdininkai ar interesantai. Galbūt šiame pastate kartais posėdžiaujančiai Saugaus eismo komisijai galų gale reikėtų pažvelgti pro langą ir prisiminti, kad važiuojame ne visi, bet visi esame pėstieji…

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

4 Atsakymai į “Nepagarba pėstiesiems”

 1. Fedia parašė:

  tam makaronui- tai vermiseli zinok,kad policija zenklu nestato,o savyvaldybe. Ir dar o jai koks zioplas korospondentas partrenks pesteji? ypac toks kurio uz vairo net nesimato??? kaip bus tada???

 2. makaronas parašė:

  Tegu sito namo gyventojai surinks parasus su prasymu policijai pastatyti cia draudzianti zenkla. Ir problema isspresta. Policija tikrai pastatys. Niekur nesides.

 3. Meska parašė:

  Keista,kaip Lelevicius i tai ziuri pro pirstus???Juk ir durnam aisku,kur yra saligatvis,o kur kelias.Nors gal pora kartu esu pati cia staciusi automobili…Blogai,zinau…

 4. sirvintiskis parašė:

  mačiau ir Pinskuvienės mašina stovėjo,kodėl neįdėjote nuotraukos!?

Comments are closed.

scroll to top
+