Neblaivūs prie vairo kliūčių ieško net pievoje

Spalio 20-22 dienos

Per tris dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą išblaivėti buvo pristatyti du asmenys – vienas jų neblaivus triukšmavo namuose, o kitas – neblaivus šlitinėjo prie Komisariato. Viešosios policijos patruliai išaiškino 9 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus.

Trečiadienį, po eismo įvykio, išaiškintas neblaivus vairuotojas – 15.42 val. Gelvonuose į pievoje stovintį vietos gyventojo V. N. traktorių T-25 atsitrenkė nuo kelio nuvažiavęs jonaviškio V. P. vairuojamas automobilis „Renault Safrane“. Vairuotojui nustatytas 0,74 promilių girtumas. Eismo įvykio metu apgadintos abi transporto priemonės.

Policija pradėjo kelis ikiteisminius tyrimus. Antradienį pareigūnai gavo vienos individualiosios įmonės atstovo skundą, kad iš transporto priemonės pavogti degalai. Trečiadienį pranešta, kad namuose mirė E. R. P.

Į pareigūnus kreiptasi ir dėl kitų dalykų. Spalio 22-ąją užregistruotas skundas, kad parduotuvėje „Maxima“ sulaikytas S. K., bandęs išsinešti prekę nesumokėjęs. Taip pat užregistruotas vienos uždarosios akcinės bendrovės atstovo skundas, kad mieste iš bendrovės automobilių aikštelės dingo automobilis, o paskui – atsirado.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+