Moterį partrenkusio automobilio vairuotojas dar nenustatytas

„Širvintų kraštas“ jau rašė, kad spalio 15-ąją, apie 21.30 val., pakelės griovyje Staškūniškio kaime rastas vietos gyventojos O. B. kūnas. Policija neabejoja, kad Širvintų mieste įregistruotą, tačiau faktiškai Staškūniškyje gyvenusią 55 metų moterį tą vakarą partrenkė kol kas dar nenustatytas automobilis, kuris nuvažiavo iš įvykio vietos. Mūsų žiniomis, moters kūną rado jos ieškoti išsiruošęs brolis. Jis ir pastebėjo ant kelio šviečiantį prožektorių. Atpažinęs jam priklausantį daiktą ėmė dairytis sesers. Ją ir išvydo kelio Zibalai-Beivydžiai šalikelėje, 2-ajame kilometre. Ant dar gyvybės ženklus rodančios moters veido matėsi kraujosrūvos. Iškviesti medikai, deja, nebegalėjo niekuo padėti.

Įtariama, kad moteris buvo partrenkta automobilio, kurio vairuotojas iš įvykio vietos nuvažiavo. Pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes. Jie pripažino, kad įtaria, kokios markės automobiliu buvo partrenkta moteris, tačiau smulkmenų neatskleidė. Ne todėl, kad tai būtų paslaptis – tiesiog dar nėra oficialių eksperto išvadų, o skubota informacija apie tai galėtų suklaidinti žmones, ką nors konkretaus žinančius apie tai.

– Prašome žmonių savo žiniomis ar įtarimais dėl šio įvykio pasidalyti su policija, – sakė Nusikaltimų tyrimo skyriaus viršininkė Ramunė Pauliukonienė. – Tai palengvintų įtariamojo asmens paiešką. Už vertingą informaciją gali būti atsilyginta. Be to, vis dar viliamės, kad vairuotojui prabus sąžinė ir jis pats ateis į policiją.

Pasak policijos pareigūnų, slapstytis yra beprasmiška. Pagal įvykio vietoje likusius įkalčius įtariamasis anksčiau ar vėliau bus nustatytas. Pareigūnai paminėjo praėjusią savaitę nutikusius du eismo įvykius, kurių metu nukentėjo žmonės, tačiau įtariami kaltininkai, šiuo atveju – motorolerių vairuotojai, pasišalino iš eismo įvykių vietos. Dabar abu įtariamieji jau nustatyti, vyksta ikiteisminiai tyrimai.

Priminsime, kad per devynis šių metų mėnesius dėl eismo saugumo pažeidimų, kurių metu žuvo žmonės, Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai.

Na o slapstymasis iš įvykio vietos pasišalinusiam vairuotojui gali tik pakenkti.

– Juk niekas nesako, kad vairuotojas dėl įvykio yra kaltas. Gal jis negalėjo išvengti susidūrimo? Tik tyrimas gali atsakyti į šiuos klausimus, – sakė pareigūnai. Jie paminėjo neseną bylą. Teismo metu buvo nustatyta, kad vairuotojas negalėjo išvengti susidūrimo. Tačiau nuosprendį jam teko išklausyti – jis nuteistas dėl to, kad atsisakė padėti sunkios būklės žmogui.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Moterį partrenkusio automobilio vairuotojas dar nenustatytas"

  1. Sadik parašė:

    PesimistasLiepa 14, 2011 18:07 .. ir du pranašai iš nmva , pilnoje avių kmeianėje savo skvarbiu žvilgsniu įžvelgė kelias avis, kuriose pamatė paslaptingai tūnančias jose komepetencijas. Pakvietę jas į nuošalų ganyklos plotą jie jas studijavo aštuonias valandas. Galiausiai nmva vadas su savo pavaduotoja palaimino kelis atrinktus gyvūnus ir pasiuntė juos į atokius šalies kampelius vadovauti paklydusių avelių kmeianėms, prieš tai jiems ant kaklo uždėdami kompetencijas patvirtinančius antkaklius .ir išėjo šios avys formuoti savo kmeianių . Tačiau kmeianės jau turėjo savo neformalų aviną ir norėjo, kad jis vadovautų jų kmeianei. Ir nesvarbu, kad jų pasirinktas avinas neturėjo reikiamo antkaklio, tačiau kmeianei jis jau buvo savas ir žinomas

Comments are closed.

scroll to top
+