Mirtinai sužalojo moterį ir nuvažiavo

Spalio 13-15 dienos

Per šias dienas Policijos komisariate išblaivėjo 4 asmenys – du jų neblaivūs gulėjo Širvintų miesto J. Janonio gatvėje, o du – Plento gatvėje. Be to, Viešosios policijos patruliai išaiškino 8 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus, 1 neblaivų vairuotoją – rajono gyventoją S. V., kuris pirmadienį magistralėje Vilnius-Panevėžys neblaivus vairavo automobilį „Volkswagen Jetta“.

Pradėti keturi ikiteisminiai tyrimai. Spalio 14-ąją širvintiškis A. S. policijai pasiskundė dėl vagystės iš jo statomo garažo. Taip pat užregistruotas vienos uždarosios akcinės bendrovės skundas, kad magistralės 33-iajame kilometre buvo apgadintas reklaminis skydas.

Trečiadienį Komisariate užregistruotas Z. G. skundas, kad iš jam priklausančio automobilio pavogta garso aparatūra. Taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti – spalio 15-ąją, apie 21.30 val., pakelės griovyje Staškūniškio kaime rastas O. B. kūnas.

Pranešama, kad 55 metų moters kūnas rastas kelio Zibalai-Beivydžiai 2-ajame kilometre. Ant moters veido matėsi kraujosrūvos. Įtariama, kad moteris buvo partrenkta automobilio, kurio vairuotojas iš įvykio vietos nuvažiavo. Pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes.

Per devynis šių metų mėnesius Policijos komisariate dėl Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimų buvo pradėta 14 ikiteisminių tyrimų. 3 ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl eismo saugumo pažeidimų, tai yra – įvykių, kurių metu žuvo žmonės.

„Širvintų krašto“ redakcija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+