Mirties traukos nesustabdė nei tvoros, nei spyna

Rugsėjo 8-10 dienos

Be abejonės, svarbiausias šių dienų įvykis nutiko savaitės pradžioje. Rugsėjo 8 dieną Komisariate užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad iš namų Širvintose išėjo ir negrįžo mažametis L. M.

Jau kitą dieną mieste ant medžių pasirodė skelbimai su dingusio vaiko nuotrauka. Juose prašyta žmonių, mačiusių geltonu golfu ir bordo spalvos sportinėmis kelnėmis vilkintį šešiametį, kreiptis į policiją.

Deja, netrukus sužinota, kad mažamečio nebėra tarp gyvųjų. Policijos komisariato tyrėjas, apžiūrėdamas Kalnalaukio gatvės, kurioje su tėvais gyveno vaikas, teritoriją, pastebėjo, kad mažamečio kūnas plūduriuoja buvusio Gamybinio susivienijimo teritorijoje esančių senų valymo įrenginių duobėje. 

Iškviesti ugniagesiai gelbėtojai iš 3 metrų gylio duobės ištraukė 2002 metais gimusio L. M. kūną.

Komisariato viršininkas Juozas Čepas sakė, kad ekspertai nustatys tikslią mirties priežastį, tačiau pagal pirminius požymius labiausiai tikėtina, kad vaikas nuskendo. Duobėje yra apie pusmetris vandens. Galimas dalykas, smulkaus sudėjimo mažametis krisdamas susitrenkė galvą ar dėl išgąsčio nebesugebėjo išsigelbėti.

Teritorija, į kurią pateko vaikas, yra kitoje gatvės pusėje, tiesiai prieš bendrabutį, kuriame gyvena M. šeima. Ji policijai gerai žinoma dėl dažnų vaidų, žuvusio L. M. tėvas ne kartą yra išblaivėjęs Policijos komisariate.

Ikiteisminis tyrimas dėl dingusio asmens perkvalifikuotas į ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti. Be abejonės, bus aiškinamasi, ar nebuvo kitų asmenų aplaidumo.

Teritorijos tvoroje žiojėja didelė skylė, per kurią trumpinamas takas į šiame gamybiniame komplekse esančią siuvyklą, techninės apžiūros stotį, automobilių detalių parduotuvę. Netoli tvoros esantys valymo įrenginiai yra aptverti, varteliai į dviejų lygių nuotėkų duobę – užrakinti, tačiau tai nesutrukdė mažamečiui patekti į įrenginius. Matyt, ten patekęs, jis nusileido iki pragaištingos prarajos į žemiausią lygį, kuriame yra vandens. Ar vaikas, bandydamas peršokti prarają, paslydo, ar įkrito persisvėręs, greičiausiai liks paslaptis.

Pasak policijos vadovo, kol kas kalbėti, kad prieš mažametį buvo panaudotas smurtas ar kartu su juo buvo kitų asmenų, nėra pagrindo.

Jau tą pačią dieną šalia vaiko žūties vietos buvo padėta gėlių, uždegtos žvakutės. Jas artimieji bei kaimynai nešė ir kitą dieną.

Per mėnesį tai antroji tragedija, rajone nusinešusi mažamečio gyvybę. Rugpjūčio 12 dieną avarijoje, kuri nutiko kelio Širvintos-Bagaslaviškis-Kaliakiemiai 5-ajame kilometre, žuvo 2005 metais gimęs berniukas.

Pirmadienį rajono gyventoja J. S. policijai pranešė, kad iš jos namų buvo pavogtas nešiojamasis kompiuteris.

Viešosios policijos patruliai išaiškino 11 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų: 4 jų viršijo leistiną važiavimo greitį, 1 neprisisegė saugos diržo, 6 įvykdė kitus eismo taisyklių pažeidimus. Įdomu tai, kad 1 šių vairuotojų jau (o gal – dar?) važinėjo su dygliuotomis padangomis!

Rugsėjo 10-ąją užregistruoti 2 eismo įvykiai. Tądien Širvintose nutikusio eismo įvykio metu nukentėjo V. V.

Policija taip pat praneša, kad 17.19 val. kelio Širvintos-Šešuoliai-Miegučiai per Beivydžius 2-ajame kilometre automobilio nesuvaldė neblaivi ir vairuotojo pažymėjimo neturinti L. K. Jos vairuojamas automobilis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su atvažiuojančiu automobiliu, kurį vairavo V. Z. Apgadinti abu automobiliai, žmonės nenukentėjo.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

4 Atsakymai į “Mirties traukos nesustabdė nei tvoros, nei spyna”

 1. Meska parašė:

  Taip, Alionu seniunas apsivoge(rase“Sirvinta“),bet sitas laikrastis negali apie tai rasyt!!!Suprask,Alioniu seniunas priklauso Darbo partijai,o sis laikrastis ir priklauso Darbo partijos atstovams. Paprasta, kaip du kart du 🙂

 2. Aaa... parašė:

  Man tai niekaip netelpa i galva,kur buvo soc.darbuotojai kai tas vaikas buvo gyvas???Pradejo rupintis ir sokineti tada kai jau velu??? Patys tevai po laidotuviu vaiksciojo apsvaige,nors turi dar dvi nepilnametes!!!Tai kur vel dingo soc.darbuotojai??? Ne viena syki maciau kaip tas vaikas,t.y.ankstus rytas ,jis jau ant gatves laksto be prieziuros,basas.Tai ka tokiu laiku veikia tevai???

 3. :D parašė:

  pala cia pletkas ar tiesa ,kad kazkoks Alioniu semiumas (pavardziu neminesiu) apsivoge senukuose… oi zmones kalba oi kalba…ir laikrasciai kiti raso tik sitas kazko tyli… ir policijai nepranesta… o gal uzkista ..:D

 4. samanta parašė:

  nju bet dabar rinkimai ir niekas nesirupina ateitimi vaikais tik vazineja visa valdzia po darzelius ir dovanas dalina reklamas stato bet vaiku nesiruosia saugoti

Comments are closed.

scroll to top
+